Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Benne vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benne vagytok az egyéjszakás kalandban? Csináltátok is már?

Figyelt kérdés
kort írjatok légyszíves,köszönöm.
2010. máj. 19. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egyszer volt benne részem, de rájöttem, hogy nekem érzelmek nélkül nem az igazi.. kell a pezsgés, kell az, hogy szeressem és tényleg érezzem, hogy vele akarok lenni... szóval már nem lennék benne, főleg hogy van párom is


18/L

2010. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát volt már rá példa! Így jöttem össze a jelenlegi párommal:D Nagyon szeretem:) Így egyáltalán nem bántam meg:D 18/L
2010. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Volt már részem benne,és igen jelenlegi helyzetemben benne lennék,mert hiányzik a sz...,nincs párkapcsolatom!De teszem hozzá,nem az én lelkemnek való! 25/L
2010. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Volt már... nem is egyszer. Jelenleg együtt élek a párommal és nagyon szeretem, úgyhogy most nem jut ilyen eszembe. De HA nem lesz kapcsolatom (ami nem valószínű) akkor miért ne?!

20L

2010. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nemreg ert veget egy tobb eves kapcsolatom, o volt az elso. jelenleg a kompenzalos fazisban vagyok, egy kis pia + jo pasi komboval benne lennek. :)

habar meg ugy sem teljesen ismeretlennel, pl. buliba osszejottem valakivel, de vele mar egy eve kerulgettuk egymast. a masik pasit is ismertem egy kulfoldi kirandulasrol, akkor meg csak baratkent tekintettem ra, de azota meg talalkoztunk 1szer s rajottem h tetszik. szoval total idegennel nem hiszem....de amugy igen. de ha egyejszakas, akkor masnap ne hivjon fel. es utana se. azzal csak elrontja az egeszet.

21L

2010. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19:18 Én nem hívnálak fel!:D
2010. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11 egyéjszakás kalandom volt eddig.

Semmi gond nincs vele. Nekem jó neki jó .többiek meg csak irigykednek :D


21/L

2013. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!