Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És akkor egyszer majd évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És akkor egyszer majd évek múlva újra találkozunk?

Figyelt kérdés

Szóval még eléggé régen, 12 éve találkoztam azzal a pasival,aki megváltoztatta az életem. Első éves egyetemista voltam, naív, önbizalomhiányos "kislány", kerestem önmagam. Akkor találkoztam vele, aki 10 évvel idősebb volt, és teljesen levett a lábamról. Randizgattunk, udvarolgatott,de semmi komoly nem lett belőle,mert látta,hogy én tkp még egy kislány vagyok hozzá képest, nagyon éretlen. El is mondta ezt így. Összetörtem,majd ment tovább az élet. Próbált a barát barátom maradni,de én megszakítottam a kapcsolatot.

Azóta van egy 3 éves kislányom, egy álom állásom,amiben kiteljesedtem.

Pontosan 11 éve nem beszéltünk.

Most,újra itthon,visszaköltöztünk a kislányommal külföldről,haza a fővárosba.

Social medián ritkán nézegettem az adatlapját (nem ismerősöm), láttam,hogy ő is nemrég vált el.

Sokszor jut eszembe.

Arra gondoltam,hogy megkeresem.

Régen mindig is gondoltam rá,hogy egyszer majd az életben újra találkozunk,megiszink együtt egy kávét és talán újrakezdhetnénk,ami akkor kudarcba fulladt. Már ha ő is akarja.

Jó ötlet szerintetek? Kíváncsi vagyok lenne e az egésznek folytatása ennyi idő után...és mi lenne ha újra látnánk egymást.

*a férjemmel 1,5 éve váltunk el.



2017. jún. 23. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Adjad neki :D
2017. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Próba szerencse.

Ma már nem vagy az az éretlen kislány, mint régen. 11 év igazából olyan hosszú idő, hogy bármi változhatott, és változott is.


21/L

2017. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!!! :)
2017. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! 😊
2017. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. Drukkolok. ^^
2017. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mar annyi ido, hogy nem is ujra talalkozas, hanem olyan, mintha egy uj emberrel talalkoztal, csak positivabban es nyitottabban allsz hozza. Szerintem ez tok jo
2017. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Totál rendben lenne szerintem.... sok sikert!


32 N

2017. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá! :)

A legjobbakat!

2017. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Beszéltünk és július elején találkozunk:)
2017. jún. 25. 11:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nah Sikerült az álmod. Erre vágytál...
2017. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!