Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább szerelmi csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább szerelmi csalódás után?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy várható volt, mert rossz volt a kapcsolat, hanem arról, hogy én nagyon szerelmes voltam, ő viszont csak átvert, ahogy megkapta, amit akart, egyszer csak nem keresett többé. A dolgot nehezíti a közös baráti társaság is. Egyszer jártam már így, akkor 1,5 évig sajnáltam magam, ezt most nem szeretném. Szerencsére az idő legnagyobb részében elfoglalom magam -mondjuk ilyenkor is sokszor azon kapom magam, hogy rajta gondolkodom-, de nem lehet állandóan jönni-menni, és ahogy van öt perc szabadidőm, kiakadok. Mit tehetnék, hogy a lehető leggyorsabban túlessek ezen az időszakon? Köszönöm!
2017. jún. 21. 20:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Meddig jártatok?
2017. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
1,5 hónap.
2017. jún. 25. 21:03
 13/28 A kérdező kommentje:
De nagyon szerelmes lettem sajnos. Végig iszonyúan kedves és gyengéd volt velem, olyan dolgokat és érzéseket fedeztem fel általa, amikről nem is gondoltam volna, hogy léteznek. :/ Nem is értem, hogy tehette ezt.
2017. jún. 25. 21:03
 14/28 anonim ***** válasza:
Azóta nem beszéletetek? Nem tudsz róla,semmit?
2017. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem. Én kerestem, de semmi reakció. Ez már lassan 2 hete volt. Többször nem fogom, nem vagyok ez a nyomulós típus. Igazából úgy vagyok vele, hogy ha nincs válasz, az is egy válasz. A baráti társaságunk közös... Annyi a szerencsém, hogy most a legjobb barátaim nincsenek itthon, mert még tart a vizsgaidőszak, így nem kell találkoznunk, de hamarosan hazajönnek, és tervezgetik, hogy milyen jó lesz a nyár, és mit fogunk csinálni... természetesen ezzel a sráccal is. Nagyon félek, hogy hogy fogom viselni a közelségét, és hogy fog ő viszonyulni hozzám, de a 10-12 éve tartó barátságaimat nem fogom mellőzni miatta. Nem adom meg neki ezt az örömet, hogy nem járok össze velük miatta. Nem is értem, hogy volt erre képes... Nem gondolt bele, hogy ez nem annyi, hogy megkapja, amit akar, eltűnik, és ha úgy intézi, soha többé nem találkozunk?!? Lehet, hogy még évek múlva is egy társaságba fogunk járni, basszus. :(((((
2017. jún. 27. 13:12
 16/28 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? És a srác?

Nem lehet hogy van valakie?

2017. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk mindketten. Az első pár baráti találkozáson társaságban biztosan felmerült volna szerintem, ha lett volna valakije. Mindenki barátjáról/barátnőjéről beszélgettünk, így ezt nem tartom túl reálisnak.
2017. jún. 27. 20:33
 18/28 anonim ***** válasza:
Lépj tul csak dugni akart veled,es,soha ne,akaszkodj pasira annál meg alázobb nincs
2017. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Soha nem akaszkodtam pasira. Egyszer kerestem, ha nem, hát nem. Ettől még fájhat.
2017. jún. 28. 22:54
 20/28 anonim ***** válasza:
Elég gáz ha te kerestesd.. máskor meg tanulod,nem kell egyböl meg dugatni magad,attól nem láncolod magadhoz max üritett egyett hiánya volt
2017. jún. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!