Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátodra órákig rábízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátodra órákig rábízni a síró nagymamát? Csináltatok már ilyet lányok?

Figyelt kérdés

Barátnőm csinálta, hogy a nagyija gyászolta a kutyusát és áthívta a barátját hogy vígasztalja meg. Ő addig lelépett moziba, de persze mással magyarázta ki magát.

És mindezt azért csinálta, hogy tesztelje mennyire kitartó a srác. Férjet keres, máskor üvöltő csecsemőt sózott rá 1 órára. Eddig még nem kapott dührohamot a srác elég szívós.


Az érdekelne, hogy más is tesztelte e így a párját, vagy van e aki átélt e szenvedő félként hasonlót?



2017. jún. 3. 20:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Férfiak is csinálnak ilyet?
2017. jún. 3. 20:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csináltam ilyet, nem vagyok híve a tesztelgetésnek, nem tartom tisztességesnek. Persze ha valami nagyon sürgős közbejönne, akkor folyamatos bocsánatkérés közepette otthagynám vele, de így ez nagyon nagy bunkóság részéről mind a barátjával, mind a nagymamával szemben.
2017. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bunkóságnak tűnhet, korábban összejött egy gyerekkel aki nagy ívben tett rá, amikor necces helyzet állt fenn, magára hagyta többször is.
2017. jún. 3. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én ezt értem, de ettől még nem kell átesni a ló túlsó oldalára, ez még nem ad felmentést az alól, hogy ő egyedül hagyja a síró nagymamáját a szórakozás kedvéért, amíg a párja vigasztalja...
2017. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak is csinálnak ilyet?


Határozottan nem. Mi férfiak nem tesztelhetjük folyton a párunkat. Persze van kivétel, de nem ez a jellemző

2017. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elég gyerekes viselkedésre vall.

ha kiderülne hogy ő addig a klímás hűs moziban ücsörgött, akkor én ott szakítanék meg vele minden kapcsolatot.

szánalmasak az ilyen "tesztelések" mind a két nem részéről.

a kérdés amúgy kamu szerintem.

2017. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eleve ez a tesztelgetés egy ordas f.as.zság. A kitartását mindenki az együtt töltött idő alatt tudja bizonyítani. Az ilyen tesztelgetős emberek csak két alapvető dolgot hagynak figyelmrn kívül:

1. Egy működő párkapcsolat mindig bizalmon alapszik. Az elején pedig leginkább megelőlegezett bizalmon. Ha ez nincs meg, egész egyszerűen sérül az intimitás vagy ki se tud alakulni.

2. Az emberi kapcsolatoknak dinamikája van. Szóval ez nem úgy működik, hogy leellenőrzöm a' embert minden irányból, hogy pont optimális, jöhet, aztán meg leeresztek és nem csinálunk semmit.


Ezen kívül pedig: Biztos hogy nem bíznék rá egy vadidegenre vagy egy félig idegenre egy lelkileg épp maga alatt lévő idős embert vagy egy magatehetetlen csecsemőt. Amit feljebb írtam az alapvető bizalomról, az nem itt kezdődik.

2017. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, valamiért úgy gondoltam, még csak ismerkednek, nincsenek együtt régebb óta. Különben meg főleg nincs értelme tesztelgetni a másikat.
2017. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én kiakadnék, ha idegen emberrel hagyná egy rokonom a gyerekem, mikor megbeszéltük, hogy ő vigyáz rá. Többet nem maradna kettesben a gyerekkel, az fix. Ekkora felelőtlenséget. Nem is csodálom, hogy leléptek mellőle, nem sok jóérzés szorult belé.


Én dobnám a csajt, több okból is.

2017. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
Ez egy nettó fasság és btw gesziség is. Én a páli helyében már léptem volna. Mégis milyen dolog ez már.
2017. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!