Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik úgy lerázni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik úgy lerázni valakit ahogy engem ráztak le?

Figyelt kérdés
Valamennyire úgy élek, hogy ok okozat. Most engem leráztak anno mert nem jottem be az illetőnek viszont jó taktika volt mert vegül engem sem érdekelt már ( bár fájt az eset). Most meg nekem nem jön be valaki és le akarom koptatni. Szabad ugyan azt a taktikát bevetni? Vagy ti mit javasoltok, hogy illik lerazni vkit?
2017. máj. 31. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged szemét módon koptattak le, akkor ne úgy koptasd le a csajt. Legyél korrekt.
2017. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mi köze van a mostani pasinak a regihez?


Hogy illik? Megmondod neki, hogy nem akarsz tőle semmit.

2017. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kulturált emberi módon ILLIK LERÁZNI a próbálkozókat, nem pedig mások bunkó szokásit átvenni és alkalmazni...
2017. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hozzáállás miatt lesz szarabb a világ...Ha valaki megbántott, akkor legyél te az értelmesebb és ne bosszuld meg se rajta, se máson. De főleg nem máson. Te tudod, hogy milyen szar, miért akarnál valakinek, aki semmi rosszat nem tett ellened fájdalmat okozni? Véletlenül előfordulhat, de direktbe...Én azt vallom, hogy próbálj úgy bánni másokkal, ahogy azt szeretnéd, hogy veled bánjanak. Én szeretem ha egyenesek velem az emberek, szóval örülnék, ha megmondaná az, aki le akar rázni, hogy figyelj nem fog működni, sajnálom, de hagyjuk. Ez sokkal jobb, mint bunkózni, meg teljesen ignorálni, vagy jópofizni és táplálni a hamis reményeket. Udvarias, kedves hangvétellel, de határozottan és őszintén mond el amit akarsz és ennyi.
2017. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!