Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit írjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak a férfinak akivel szeretném újra kezdeni a kapcsolatot évek után?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

"Szia!

Emlékszem még rám?"

2017. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd vele előröl kezdeni? Oka volt hogy nem vagytok együtt.
2017. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"szeretném veled újrakezdeni a kapcsolatot évek után"
2017. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdésnek egy "Szia! Mi újság?" is megteszi, hogy mit szeretnél tőle abba ráérsz belebonyolódni ha igent mond egy találkára. Amit ebben az esetben szintén neked kellene majd kezdeményezni, hátha magától nem jön rá, hogy találkozni is akar veled, nem csak 3 mondatban lefutni az udvariassági társalgást.


31F

2017. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha boldog kapcsolatban él semmit ha egyedülálló akármit írsz jól sülhet el....Szia ! Rólad álmodatam az éjjel szerintem ütős
2017. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia remélem megtaláltad a boldogságot.....


Aztán gyorsan kivered ezt a hülyeséget a fejedből ugyanis felmelegítve csak a káposzta jó!

2017. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Szia,eszembe jutottál és benedvesedett a nunim."
2017. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!