Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért bűn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért bűn egy férfinak ha csak szexuálisan közeledik egy nőhöz és nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Rengeteg válaszból az tűnik ki, hogy a nők teljesen fel vannak azon háborodva, hogy egy férfi csak szexet keres. Ezt úgy mondják mintha bűn vagy aberáció lenne közben meg a nők legalább annyira szexcentrikusak mint a férfiak. Nem tudom mi ez a hatalmas képmutatás itt, de már unom!
2017. márc. 9. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Én még ilyet nem láttam itt.


Szerintem, egyformán vannak itt csupán szexet kereső nők és férfiak is.


Inkább azok vannak túlsúlyban, akik a sikertelenségük miatt a másik nemet okolják, nem pedig magukat.

2017. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%

A nők errefelé mindenen fel vannak háborodva, ami nem őket igazolja egy párbeszéd során. Vannak azért kivételek is, de ritka.


Egyszerű példa:

Neked nem jön be a csajod nagy segge és szeretnéd ha lefogyna. Na erre megkapod, hogy egy mocskos szemét hímsoviniszta féreg vagy és nem is értik, hogy miért van veled a nő.


Amit meg te írsz, hogy a nők is lehetnek hibásak valamiben, pff ebből mindjárt okádás lesz szerintem, hozom is a pop-cornt.

2017. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

az a baj amikor előadják, hogy többet akarnak és végül 1 dugás után lelépnek

legyenek őszinték mondják meg, hogy nem akarnak többet...


24F

2017. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem ez a felhaborito. Az a felhaborito, ha hazudnak a cel erdekeben. Igen, vannak nok akiknek jo ha csak szexelnek egyet, de sokan parkapcsolatot keresnek es nem erdeklik oket az 1-2 alkalmas dolgok, gondolom egy ido utan rohadt unalmas lehet mar nekik, ha a tobbedik ferfi is akivel szoba allnak, eppen csak szexet keres.
2017. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a bűn, hogy eljátsza a nagy hősszerelmest és behülyíti a naív felet.


Ez nőknél is megvan, csak a motiváció más. Talán ismertek azaok az esetek amikor csak azért jön össze valakivel, mert "féltékennyé kell tenni Mr.Supermen expasit" vagy "vígasztalódásból"...


Mindkettő ugyanolyan rossz, gerinctelen dolog. Ennél még hivatásoshoz menni is tisztességesebb, ott meg van mondva, hogy ez a helyzet.


Sok ember viszont még vállon is veregeti a mással játszadozót, férfiaknál "szépvót", nőknél inkább valami sajnálgatós dumával, még akkor is ha ugyanaz a folyamat.


Nem szép az ilyen.

2017. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma volt egy ilyen kérdés, hogy a lány a badoon ismerkedett és sokan tereltek a szót hamar a szexre, gondolom erre reagáltál. Nem bűn, miért lenne, a kifogás arra szólt, hogy sokszor kiderül, hogy még SEM komoly kapcsolatot keresnek a faszik, pedig azt írják sokan magukról. Én javasoltam a kérdezőnek, hogy más oldalakon próbálkozzon.

Ennyi a történet.

2017. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem bűn, csak akkor ne TÁRSkeresőn ismerkedj, hanem szexpartnerkeresőn, mert azok számára, akik nem vevők a kizárólag szexuális célú közeledésre, bizony elég irritáló, amikor napi 10-20 ilyen megkeresést kapnak. Vannak erre szolgáló platformok, ismerkedj olyan helyen, ahol erre vevő a célközönség. a TÁRSkereső, ahogy az a nevében is benne van, nem ez a platform. (Amúgy a gyakori sem, és még lehetne sorolni...)


Amúgy gondolj bele: te is csak névtelenül, arctalanul vállalod fel, hogy szexet keresel... gondolom, nem mennél oda egy kávézóban egy neked tetsző hölgyhöz, hogy "hú, de megdugnálak"... ez olyan kőműves-mentalitás, tudod... akkor miért várod el, hogy ha ugyanezt virtuálisan teszed, akkor vevők legyenek rá?

2017. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Az nem bűn, és nem is olvastam ilyet ezen az oldalon. Az viszont igen, ha egy kósza numeráért összevissza hazudoznak, és a csillagokat lehazudják egy naiv, fiatal lánynak.

Valamikor tavaly keveredtem egy csúnya vitába az oldalon, amikor kiálltam egy leányzó mellett, aki szexkapcsolatban volt. Volt ő ott minden, csak úrilány nem, szajha, lotyó, aki ezek után már egy normális férfinek sem fog kelleni. Miután kiálltam mellette, én voltam az oldal közellensége, aki a fiatalokat erkölcstelenségre buzdítja. Szóval az én tapasztalatom inkább az, hogy a fiatalok sokkal inkább elítélik azokat a nőket, akik csak szexkapcsolatot keresnek.

2017. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak két esetben bűn:

1.ha letagadja és később ez derül ki.

2.ha nem képes megérteni, hogy a kiszemelt nőnek nem ez a vágya és erőlteti, avagy ezért prűdnek tartja, mert nem hajlandó vele összefeküdni.


Ha az adott nőnek is csak a szex a célja, akkor ott kölcsönös a dolog.Nincs miért felháborodni.Vannak ilyen nők és lehet bőven találni.Azokat, akik nem ezt jelölik ki célnak, meg békén lehet hagyni az álló farkatokkal kedves férfiak. :)Ennyit kellene mindössze megérteni és kevesebb lenne a felháborodott nő.

2017. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9


Jó lenne viszont az is, hogy aki viszont nem rögtön ezzel nyit meg csak a szex érdekli, azokat lenézni, mert "azok nem is fériak"...

2017. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!