Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért bűn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért bűn egy férfinak ha csak szexuálisan közeledik egy nőhöz és nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Rengeteg válaszból az tűnik ki, hogy a nők teljesen fel vannak azon háborodva, hogy egy férfi csak szexet keres. Ezt úgy mondják mintha bűn vagy aberáció lenne közben meg a nők legalább annyira szexcentrikusak mint a férfiak. Nem tudom mi ez a hatalmas képmutatás itt, de már unom!
2017. márc. 9. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha egy olyan kérdés, felvetés van ami arról szól,hogy egy pasi alkalmi kapcsolatot szeretne, csak szexre keres partnert, vagy el se kell olvasni, vagy ha mégis elolvassa egy nő azt jelenti,hogy érdekli valami miatt :)


Azért sosem szoktam elolvasni egy ilyen kérdést,hogy háborogjak azon (nőként),hogy miért is van így?

Igen, igazatok van pasik,hogy nem jogos a háborgás, hiszen ahhoz,hogy egy pasi szexkapcsolatot hozzon össze kell egy nő is (általában).


Az viszont egyértelmű,hogy amennyiben a pasi szexre keres partnert ne írjon más egyéb elterelő, csábító szöveget, mondja ki a tutit, és valaki vagy vevő rá, vagy nem...

2017. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Jó lenne viszont az is, hogy aki viszont nem rögtön ezzel nyit meg csak a szex érdekli, azokat lenézni, mert "azok nem is fériak"..."


Én nem nézek le senkit.Felőlem azt csinál mindenki, amit akar és úgy, ahogy akarja.Írtam egy választ miért is lehet az, amit a kérdező akart tudni, valamint adtam egy tippet, hogy nem kell minden nőt álló farokkal üldözni, pláne azt, aki nem szexkapcsolatot akar.A többi nő lenézéséről én egyedül, egy személyben nem tehetek.Ezt azokkal kell megvitatni, akik lenéznek másokat.

2017. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor baj,ha előtte bekamuzza,hogy komoly kapcsolatot és kiderül,hogy nem is.De ha vállalja,hogy szexnél többet nem akar,az úgy rendben van-
2017. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem bűn, de akkor az elején mondja is meg, hogy mit akar, és ha visszautasítják, akkor méltósággal viselje.
2017. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az emberek már csak ilyenek... a nők szexcentrikusak, a fickók meg szexet keresnek...
2017. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!