Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is szoktatok sütni, főzni a barátnőtöknek, vagy csak tőle várjátok el ezt?

Figyelt kérdés
Ha szoktatok, milyen gyakran és kérni kell titeket rá, vagy természetes nektek, hogy ti is odafigyeltek erre?
2017. ápr. 21. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudok olyan kajákat megfőzni, amit ő szeret.(Mondjuk 2 kivétellel olyat se, amit én szeretek)
2017. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ahhoz mit szólnál, ha a barátnőd is megoldaná egy vállrántással, hogy nem tud olyanokat főzni és sosem főzne neked?
2017. ápr. 21. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért ne? Nem vagyok analfabéta a konyhában sem. De ez

vonatkozik bármilyen vendégre. Ha nálam találkozunk, akkor

van, hogy készítek valami ehetőt.

És nem, nem feltétlen kell kérni, megy ez önszántamból is :)


Egyébként ha egy férfi azt mondja, főzni fog rád, akkor

hidd el, meg is teszi. Felesleges fél évente emlékeztetned

rá :)

2017. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha van valami amit szeret azt meg szoktam csinálni neki. Sütiket nem csinálok, mert ahhoz nagyon nem értek. Minden más megy.

30/f

2017. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

"És ahhoz mit szólnál, ha a barátnőd is megoldaná egy vállrántással, hogy nem tud olyanokat főzni és sosem főzne neked?"


Sose kértem egyetlen csajomtól se, hogy főzzön nekem bármit is. Ő döntése, hogy főz-e, vagy sem. Önálló ember vagyok, nem pedig egy gyerek, akire főzni kell, meg tudom oldani magamnak az étkezést egyedül.


De a te logikád alapján akkor én is elvárhatnám tőle, hogy villanyt szereljen, járdát betonozzon, burkoljon, csatornának, vízvezetéknek árkot ásson, stb?

2017. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A vőlegényem inkább csak alapételeket tud, így többnyire én szoktam, cserébe ő szokott takarítani. Így időben ugyanannyit dolgozunk otthon :)

De amikor beteg vagyok, vagy hosszú napom volt természetes neki, hogy gondoskodik rólam, amennyire csak tud. :)

23N-26F

2017. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap betonozni meg ásni... az azért kemény lehet.
2017. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem várom el, mert nincs... de ha lenne, sem várnám el. Engem ne szolgáljon ki senki. :)

Sütni így is szoktam, főzni csak ritkán.

2017. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi már együtt lakunk. Ha tudunk, akkor együtt főzünk, de szoktunk külön is. Nem túl széles a repertoárunk, de lelkesek vagyunk :D én egy kicsit több "hagyományos" dolgot tudok elkészíteni, de ő meg nagyon magabiztos és kitalál kajákat :D

Sütit is csinált már nekem, de csak olyat, amit össze kell rakni és hűteni. :)

Nálunk a főzés is meg a házimunka is olyan, hogy akkor csináljuk, amikor kell. Szóval ha éhes vagy, főzöl, ha valami retkes, letakarítod. Nem kérjük egymást ezekre. Egyikünk sem tud ezen veszekedni, mert nem bír érdekelni.

2017. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sosem főznék csak és kizárólag neki. Amit én megfőzök, abból bizony én is fogok enni ;)

Meg a közös főzőcskézés amúgy a legjobb 😃

2017. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!