Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jo az, hogy folyton nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo az, hogy folyton nagy dolgokat ir nekem meg mond, ha masnak is folyton ezeket mondja?

Figyelt kérdés
Folyton azzal jon(jonnek sokan),hogy mennyire szep vagyok,meg hogy mennyire kulonleges lany vagyok,meg hogy mas egy eleten at keresi de nem talal olyan not mint en stb stb.... de ezek mire jok,ha fogadok mindenkinek akivel beszelnek ezeket a sablon dumakat nyomjak? miert nem lehet termeszetes lenni... vagy en vagyok tul fapina?

#duma.szoveg.flort
2017. ápr. 18. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi egy "sablon bók" is csak attól sablon aki számodra közömbös,hogy megértsd mit akartam mondani az első hozzászólásommal.
2017. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ja ahha...es ezt meg hanyszor szeretned leirni? jol van,vagom...nem jon be sem a hozzaallasom,sem en.lepjunk mar tul ezen,es te menj egyet aludni.na szevasz
2017. ápr. 18. 23:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindent csak egyszer írtam le de ha 5x leírnám se értenéd szerintem. Akkor bekaphatod :D jó éjszakát.
2017. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj már meg. Ha nem tetszik hogy ezt mondják, ne lógj fórumokon, ne csetelgess olyanokkal akik amúgy is untatnak, maradj a való életben, ha meg ott mondogatják, legyél szerény, mosolyogj és lépj tovább. Majd jöjj össze azzal, akit eredetinek gondolsz. Mindenesetre nem szimpi hogy itt panaszkodsz...
2017. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem panaszkodas :) de kossz a valaszt,fontolora veszem
2017. ápr. 19. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!