Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jo az, hogy folyton nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo az, hogy folyton nagy dolgokat ir nekem meg mond, ha masnak is folyton ezeket mondja?

Figyelt kérdés
Folyton azzal jon(jonnek sokan),hogy mennyire szep vagyok,meg hogy mennyire kulonleges lany vagyok,meg hogy mas egy eleten at keresi de nem talal olyan not mint en stb stb.... de ezek mire jok,ha fogadok mindenkinek akivel beszelnek ezeket a sablon dumakat nyomjak? miert nem lehet termeszetes lenni... vagy en vagyok tul fapina?

#duma.szoveg.flort
2017. ápr. 18. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az, hogy megdicsérnek, hogy szép vagy, az nem természetes, tehát természetellenes? akkor mit kéne rád mondani,


minden relatív. nem az első pár mondatból kéne megítélni a másikat, hanem el kéne vele hosszadalmasabban beszélgetni. Na, akkor fog igazán kiderülni, hogy mik is a szándékai.


tudod, ha meg nem dicsérnének meg, akkor meg az lenne a problémád, erről csak ennyit. :)

2017. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem problema...csak olyan sablonos,hogy mindenkinek folyton ugyan azt mondjak,mint beragadt volna a szalag....de igen,abban igazad van,hogy hosszabb beszelgetes utan derulnek ki a masik szandekai.
2017. ápr. 18. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszel,semmi különlegeset nem látik benned a kissé túl nagy egodon kívül viszont ez meg egyáltalán nem jó tulajdonság.Remélem árnyaltam annyira a képet,h ezután értékeled ha valaki különlegesnek tart.Szívesen!
2017. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem tetszem,hisz meg nem is ismersz :)) es eletedben nem lattal.tudom hogy az volt a celod,hogy megbants,de kozel sem jartal ahoz.De tudod kedvesem(ha meg tudsz is olvasni) nem az volt a kerdes hogy neked vagy barkinek is tetszem-e :) ja,azt meg hogy milyen vagyok,nem fogod tudni kikovetkeztetni egy szimpla eszmefuttasbol. csok
2017. ápr. 18. 21:42
 5/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt, hasonló tapasztalataim vannak.


Főleg most az internetes világban jól nyomonkövethető, hogy szinte kopizva írják a bókokat egyesek millió nőnek. Dögöljenek meg az ilyen sablonos, üres szóvirágokat puffogtató csalók.

2017. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet egy nőnek bókolni úgy is, hogy nem a sablont nyomják.

De ha innen tanulnak csajozni, mégis mit vársz?

2017. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor tömörebben válaszolok kívánságod szerint pontosan a kérdésedre : Igen,te vagy a fapina!
2017. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6os,szerintem is lehet bokolni egy nonek ugy,hogy ne sablon legyen sot...nagyon jol esik,amikor valaki szavaibol az oszinteseg sugarzik,es az hogy tenyleg ugy gondolja :).viszont amikor valaki nyomatja nyakra -fore a sok hulyeseget,es az nem eleg,hanem meg ki is derul hogy masoknal is pont ezekkel nyomul az mar gaz szerintem.

Ugy gondolom ha valakinek igazan tetszem,akkor dicser,de nem azzal akar levenni a labamrol hogy folyton mondja a suket szovegeket,ami meg csak nem is szemelyre szabott....

2017. ápr. 18. 22:30
 9/15 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, illetve talán #9 is, ha nem előznek meg:

Azért elbeszélgetnék veled, csak merő kiváncsiságból :)

2017. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De könyörgöm ha valakinek annyi a kapacitása levonod a konzekvenciát,megköszönöd és továbállsz.Ezenkívül ezek a sablondumások valószínűsítem nem ismernek annyira,nincsenek mélyebb közelebbi benyomásaik rólad így nem is nagyon tudnak eltérni egy bizonyos sablontól.Megoldás : előtte jobban megismerni a másikat és akkor rátérni a randi témára ha egyébként a szimpátia és az érdeklődés adott.
2017. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!