Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány és róla álmodom?

Figyelt kérdés
Nah szóval már elég rég óta csak róla álmodok...osztálytársak vagyunk szerelmes vagyok belé és azt szoktam álmodni,hogy összejövünk meg ilyenek...szerintetek bejöhet az álom???
2010. máj. 13. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

50%


vagy igen, vagy nem.

2010. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, holnap elüti egy meteor...

Egyikőtöket se ismerünk, honnan tudnánk?:/

2010. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán,de ne várd,hogy magától megkérdezze,hogy jártok-e.
2010. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vagy szerelmes.

Velem is volt ilyen, hogy álmodtam egy lánnyal és azt hittem, hogy szerelmes vagyok, de aztán 2-3 nap múlva elmúlt.

Egyszeri fellángolás volt.

Nos, nálad lehet azért ilyen "hosszú" idő, mert minden nap látod, és bemeséled neki.

De, hogy bejön-e az álom, azt csak úgy tudod meg, ha megkérdezed..

Sok sikert :-)


16/F

2010. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem. Mert elárultad az álmod :(
2010. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma megakartam kérdezni de nemjött suliba =/
2010. máj. 13. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
ezek az álmokat te tudod befolyásolni, ha elhivod akkor bejön az álom ha nem hivod el akkor nem. ennyi
2010. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
uff. próbáld elérni hogy ő álmodjon rólad, akkor lesz esélyed is. sajnos az ilyen helyzet elég szar érzés tud lenni, de előbb-utóbb úgyis elmúlik, nézz vígjátékokat, az segít túllépni. ezt tanácsolom
2010. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hagyd, csak a tested kell neki, ilyenek ezek a lányok.
2010. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!