Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kell dugnom dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell dugnom dolgokat előle, normális ez?

Figyelt kérdés
Kezdeném a cappuccinoval. Mikor ide költöztem, és vettem, kb. 3 nagy kanálnyit minden reggel kivett. Azelőtt hetente 2 csomag elég volt nekem, ma meg heti 3-4 kellett. Egy ideje nem veszek, megterhelő. Ja, ő amúgy kávézik, sose ittam belőle, ezt is abba tette bele. Volt egy drága testápolóm. negyedéig volt. Neki is volt ilyen, a tubus félig, most látom az enyém kifogyott pár nap alatt. Tusfürdő. Elkezdte használni az enyémet, rászóltam, miért van neki kettő? Erre benyögi: Mert a másé jobb. Nem sajnálom tőle ezeket, de én jóval kevesebbet keresek mint ő, nagyon be kell osztanom a pénzem, olyan mintha ez sem érdekelné.
2017. ápr. 8. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ő lesz életed szerelme.
2017. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem... oké, ha most költöztél hozzá, lehet, h friss a kapcsolat, de basszus, ami az enyém, az a páromé is, vagy nálatok nem így van...? Ha szeretek valakit, bármit megosztok vele, nem kényszerből vagy kötelességből, hanem "reflexből", "érzésből".

Ugyanakkor írod, hogy neked nagyon be kell osztani a pénzt. Ebből a szempontból értem a problémád, de megint csak csodálkozni tudok... ezek szerint külön kassza van? Minek? Sőt, máshogy mondom: minek költöznek össze olyan párok, akik a pénzen sz...rrágóskodnak, de komolyan? Ennek fényében, ha tényleg filléreskedned kell hónap végén, tök jogos és érthető a problémád, de akkor is olyan gáz az egész, hogy ilyen problémák vannak, mintha csak lakótársak lennétek. Ott kell felcímkézni a cuccokat, meg külön polcra pakolni, bár megjegyzem, anno lakótársként is emberibben oldottuk meg az ilyeneket (pl. "bocsi, kellett 2 tojás a sütibe, nyúltam tőled, de pótolom. Jaj, hagyd csak ne viccelj. Okés köszi, amúgy itt a süti, vegyél csak..."), mint egyes különkasszás "párok"... :(

2017. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, a lényeg lemaradt: a fő gond itt nem a párod kontárkodása, hanem a lényeges bevételkülönbség ellenére is fenntartott külön kassza... mi lesz, ha szülni fogsz, egyél/tisztálkodj/lásd el a gyereket a gyesből, mert te csak annyit kapsz, és az a te pénzed?

Ezt kellene átgondolni és megbeszélni...

2017. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan együttlakásos szexkapcsolat. Sőt, még fizetsz is, hogy megdugjon.
2017. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja.


Pl: Megiszom a cappucinoját.

Arra ügyelek, hogy neki is maradjon, amíg

- nem veszek helyette másikat, vagy

- nem fizetem ki neki, hogy vegyen másikat


Oké, hogy jobb a másé, de attól, hogy összebútorozás van,

még nem dobunk be mindent a közösbe. Vagy mond neki, hogy

cseréljetek kocsit, telefont, mert a tied jobb. Kiváncsi

vagyok, mit nyög rá :)

2017. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én nem használom az ő dolgait, tiszteletben tartom őket.

Sőt, megkérdezés nélkül nem is használtam eddig senkiét.

Sokszor volt hogy nem hagyott annyit amennyi kellett volna. Mikor elmentünk bevásárolni, mondtam neki vegyen magának, mondta nem, inkább nem fogyaszt belőle többet. Múltkor hoztam egy szatyor almát, pár nap alatt a felét megette, én meg max 2 db-ot, mikor ő vesz valamit, alig eszik belőle és spórol. Mikor én vettem vmit, abból rögtön evett, miközben ő sose vett, és most sem vesz olyat. És akkor is duplán eszik ezekből.

2017. ápr. 8. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos, ez élősködés, nem is burkoltan. Egy párkapcsolat arról

szól, előbb adj... Nos, neki ez a része nem megy.

Hülye kérdés, de a fogamzásgátlás részbe beszáll? (már ha

nem egynemű párosról van szó)

2017. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem. Én veszem a bogyót magamnak.
2017. ápr. 8. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó. Ismerős a mondás?

"Ami az tied, az az enyém is. Ami az enyém, ahhoz neked semmi közöd..."

Nem akarlak megbántani, de ebből sok jó nem fog kisülni. Vagy 180 fokot fordul vele a világ, vagy rövidesen besokallsz, és elköszönsz tőle. Minden más opció csak önámítás és felesleges időhúzás.

2017. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menekülj! 7 évem ment el egy ilyen sz@revő férfire! Ezek sohasem fognak megváltozni!
2017. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!