Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanúgy viszonyultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanúgy viszonyultok egy olyan esethez, mikor egy férfi veri a barátnőjét, és egy olyanhoz, mikor egy nő a barátját?

Figyelt kérdés
Ugyanannyira ítélitek el az agresszort és sajnáljátok az áldozatot?

2017. ápr. 7. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Én a nőt jobban elítélem, feltéve, hogy akit ver, fizikai fölényben van hozzá képest. Szóval nem csak agybajos, de még hülye is
2017. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez erőszak akkor történik, amikor már az ész nem játszik.

Ha csak erővel tud valaki érvényt szerezni magának, az

számomra nem ember. Ezáltal bárki is emel kezet a másik-

ra, elítélendő. Viszont az emberi viselkedés is egy külön

tudomány, sokan eltűrik, mert valamire hivatkoznak, hogy

mert ilyen, mert ott a gyerek, vagy épp rossz napja volt,

biztos azért vert bele a fejembe... Innentől szerintem a

párkapcsolat felesleges...

2017. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy.

Ettől függetlenül anyám még a mai napig megfenyeget, hogy megver, ha rosszul csinálok valamit. :""""D

Kissé agresszív az asszony.


21/L

2017. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy

Egyébként mivel a nő gyengénk, ezért többször alkalmaz fegyvert, hogy növelje az erejét

2017. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem verni szerelmem... mikor edzünk s szeretem ha ver is.


Viccet félre, igen. Ugyanannyira. Nincs különbség.

2017. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. Még ha feltételezzük is, hogy a nőnek esélye sem lenne egy párharcban a férfi ellen, számítsuk hozzá, hogy a rendőrség a nő pártjára fog állni, és a nő máris túlerőben van.
2017. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, egy nő hogy "bántalmazhat" egy férfit - volt idegbeteg barátnőm, volt hogy pofon vágott, konkrétan röhögtem, hogy milyen aranyos a kiscsaj amikor ott cepedlizik :)

Aztán egyszer villát szúrt a karomba (a helye szépen megmaradt), és egyszer a kanapét kezdte el szabdalni egy konyhakéssel (mert szerinte valakivel összegyűrtem...) miközben tv-t néztem, akkor beszóltam, hogy "Odébb üljek?!" Láttam, hogy megfordul a fejében, hogy már engem szabdalna, de hamar megbeszéltük, mondtam "Gyorsan csináld! Közel az ablak!"


Szóval valahogy sosem tudtam ezt a hisztit komolyan venni :)

És sosem bántanék egy nőt - ez kb. olyan, mint amikor egy kiskutya ugat egy jó nagynak, de a nagy nem is foglalkozik vele (erősen lealacsonyítaná - gyengébb ellenféllel sosem kezdünk).


27/F

2017. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!