Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DL88 kérdése:

Nem kiván a férjem?

Figyelt kérdés
Nem kiván a férjem. Szép lánynak tartanak, de a férjem számára nem vagyok izgalmas. Eleinte egyszer hetente volt, később két hetente, havonta. Vmikor több havi szünet volt. Nem kezdeményezik, azzal magyarazza hogy erősebbnek érzi magat s az agyban se tud máskèpp viselkedni. Most babát várok s egyszer se nyúlt hozzam. Most igy maradjak vele?

2017. ápr. 5. 03:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha már a legelején is hetente volt szex,akkor őszintén kérdezem, hogy mire számítottál?

Egy friss kapcsolatban az a normális, naponta többször egymásnak esnek.Idővel ez ritkulni szokott és beáll , általában úgy,hogy mindkét félnek megfeleljen.

Aki már a legelején is hetente akarja,akkor vagy beszélni kell vele erről vagy keresni mást.

Én nem szívesen házasodtam volna ilyenbe + még gyerek is.

Meg kéne oldanotok, megtalálni az okát,hogy miért nem akarja többször. Mert ez így nem lesz hosszú házasság szerintem. Tőled sem várható el,hogyha lenne igényed többre, akkor beérd azzal,hogy évente néhány alkalommal vagytok együtt.

Mondom én a megoldásra, megjavításra szavazok.De ezt neki is akarni kell.

2017. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellett volna megbeszélned már az elején. Ha már akkor is ez volt, mire számítottál kommunikáció nélkül?
2017. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kitalálom,"becsúszott".


Nem akart gyereket és végleg megundorodott tőled,mert rátukmáltad.


Vagy megcsal,és ha előtte máshol kiürítette,utána már persze hogy otthon nem kell neki.

2017. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát, már a legelején sem működött, de azért hozzá kellett menni, mert "majd úgyis biztosan megváltozik a szerelemtől, meg a hold együttállástól". Nem változott, de azért még jó ötlet volt bevállalni egy gyereket is, mert majd az biztosan megváltoztat mindent, és most idejössz panaszkodni, hogy "jah' vajh' nem kíván-e engem a férjem?". Nem kíván, és ezt te is tudtad x ideje is, így nem értem a panaszt. Ennek teljes tudatában mentél hozzá és lesz tőle gyereked, innentől kezdve ezt az elhagyásos részt nem értem.
2017. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Így ne matadj vele, de ezen könnyen lehet változtatni, csak akarnia kell hozzá.


Irányítania kell magát gondolatokkal.

2017. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyereket csak te akartad igaz? Sajnos ez látod mindig igy van, a gyerek nem hozza helyre a tönkrement házasságot. Terhesen gondolom nem kiván jobban, szoval ezt meg kellett volna kétszer is gondolni, kinek szülsz 😢
2017. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!