Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak nektek mi a no idealotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak nektek mi a no idealotok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs ideális, bárki meg tud tetszeni. Régebben azt hittem, hogy csak a sötétszőke, kék szemű lányok tudnak bejönni, de amióta megláttam egy gyönyörű barna haj-barna szem teremtést...

Belsőre: tolerálja a személyiségem és az elképzeléseim (tehát nagyjából egyezzen a világképünk), hűség, őszinteség alap, kommunikációs és problémamegoldó képesség, alapvető intelligencia, 100%-os partnernek tekintés, biztos van még, de hirtelen ezek jutnak eszembe. Ja, nem ártanak ilyen apróságok hogy szeressen...

2017. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Külsőre a magas (180-185 cm), dús, hullámos barna hajú, átlagos, icipicit erősebb testalkatú (nem duci), esetleg szemüveggel, és az a szomszédlány/könyvtároslány-feelingtípus a zsánerem, de tud tetszeni másféle is.


Belsőre vannak az igazán nehéz vágyak: lehetőleg reálos beállítottságú, intelligens, a világ felé érdeklődő, megbízható, humoros, ne extrovertált, de azért valamennyire aktív valaki legyen. Szóval kb, mint én.

Nagyvonalakban.


25/F

2017. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Küllemre kb. ilyen, belső tartalomra a kép alapján ki lehet következtetni: [link]
2017. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!