Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nők, ha lehet 13 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, ha lehet 13 év felett, milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha leírnátok kinek milyen álmai nője/férfija.

Ha lehet lépjünk túl a legyen normális kategórián, mert ami neked normális, az nekem lehet teljesen hülye. Szintén nem túl leíró a "kedves", mert hogyan és kivel kedves? Lehet, hogy otthon macsétával gyilkolja a verebeket, másoknak meg mosolyog. A lényeg, hogy akinek van kedve, írja le nekem tetőtől talpig, kívül belül, az ideálját, minél részletesebben. Tudom, hogy nem szabad efféle elvárásokat felállítani, mert tökéletes úgysincs, de az álmodozás jó dolog.


2014. márc. 12. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens - bármiről el lehessen vele beszélgetni, érdeklődjön a világ dolgai iránt


Humoros - ha humor van, minden van :)


Jó lelkű - nem kell nagyon magyarázni, egy érzéketlen ember sosem lehetne a párom


Határozott - legyenek céljai, jövőképe, elképzelései


Tetszik, ha valaki romantikus, de nem a csöpögős fajtából, mindennek meg van a helye, ideje. Nem kell, hogy társasági lény legyen, én is ritkán vagyok az, ha felém, és a szűk társasága felé nyitott, nekem már elég. Legyen felnőtt, azaz gondoljon olyan dolgokra, mint biztonságos szex, veszekedés helyett kommunikáció, stb.


Nagy röviden ennyi.

2014. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kívül: Kopasz, vagy pár mm-es haj.

Barna szemű legyen. Legyen magas és legyen jó húsban. Megtudjon védeni alkalomadtán.

Belül: Ne legyen bunkó, se agresszív. Tudja elviselni, ha igazam van. Ne legyen érzelmileg analfabéta, tudja kimutatni, hogy mit érez. Ne csak ígérgessen, váltsa is be az ígéreteit. Ne legyen leszarom stílusa. Legyen hozzám kedves, másokat fikázhatunk együtt. :D Ne legyen maradi és ne hazudjon. Ne tagadjon le a barátai előtt és szakítson rám időt, mégha csak 10 percet is. Ha engem szeret, ne más lánnyal lássam meg kávézgatni/sétálgatni. Kölcsönös bizalom meglegyen. Legyen tisztességes és úriember. Ne erőszakoskodjon, ha én valamit nem szeretnék. Ne próbáljon megváltoztatni, mivel én sem akarom őt megváltoztatni. Legyen képes kompromisszumokra. Legyen nyílt, ne legyen elutasító a barátaimmal. Ne mindig otthon üljünk a 4 fal között. Legyen humoros és csipkelődös. Szeressen!!! :)

2014. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legyen hosszu haju.. japan..sovany de eros !! szurke szemei legyenek.. legyen bunko de neha viselkedjen cukiin Ne legyen romantikus...de azert ne tagadjon le :P Kana Yuu <3<3
2014. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fő, hogy természetes legyen.
2014. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!