Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom ennyire hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit egyáltalán nem érdeklem én mégis évek óta vonzódom hozzá. Nagyon ritkán szoktunk beszélgetni kb. háromhavonta egy-egy mondat. Szinte minden nap találkozom vele. Mégis mitől lehet ez?

2017. márc. 27. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár tudnám, jó lenne, és azt is, hogy hogyan lehet ezt az érzést megszüntetni. :D Van egy srác, akivel kb. 3 mondatot váltottam életemben, de ha meglátom megáll körülöttem a világ, hiába tudom, hogy foglalt (ami amúgy szíven szúrt, amikor megtudtam, mert addig legalább láttam esélyét a dolognak). Nekem az a gondom, hogy túl kedves volt hozzám és megszoktam, hogy mindennap mosolygott rám és én mosolyogtam miatta. :)

Gondolom te is túl sokat gondoltál rá és a vonzalma egyre csak nőtt és nőtt.

2017. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!