Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan kellene tudja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan kellene tudja egy férfi, hogy kezdeményezhet-e egy nőnél?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést egy nőtől, aki azt írta, hogy kedves a férfiakkal, ezért sokan kezdeményeznek nála, és nem érti, hogy ezt hogy képzelik az adott férfiak.


Én viszont azt nem értem, mi a gond ezzel. Persze, ha az van, hogy a férfi kezdeményez a nőnél, a nő normális hangnemben, de határozottan visszautasítja, erre a férfi továbbra is nyomul, akkor jogos a nő felháborodása.


Viszont azzal mi a gond, hogy egy férfi egyszer, mikor még nem volt visszautasítva kezdeményez egy nőnél? Honnan kellene tudja, hogy tetszik-e a nőnek vagy sem? Miért várják el egyesek, hogy a férfi gondolatolvasó legyen? Miért kell haragudni arra a férfira vagy megalázni őt, aki bepróbálkozik egy nőnél?


Aki még úgy gondolja, hogy ez felháborító, amit a fent említett férfiak művelnek, azok szerint mikor lenne szabad kezdeményeznie egy férfinak?



2017. márc. 27. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy beszélgetést kezdeményezel, majd elkéred elhívod egy italra/programra és elkéred a számát. Itt vagy igen mond vagy nem-et. Vagy semmit, de a semmi=nem. Ha visszautasít, nem keresed többet, ennyi.


33F

2017. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!