Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan kellene tudja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan kellene tudja egy férfi, hogy kezdeményezhet-e egy nőnél?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést egy nőtől, aki azt írta, hogy kedves a férfiakkal, ezért sokan kezdeményeznek nála, és nem érti, hogy ezt hogy képzelik az adott férfiak.


Én viszont azt nem értem, mi a gond ezzel. Persze, ha az van, hogy a férfi kezdeményez a nőnél, a nő normális hangnemben, de határozottan visszautasítja, erre a férfi továbbra is nyomul, akkor jogos a nő felháborodása.


Viszont azzal mi a gond, hogy egy férfi egyszer, mikor még nem volt visszautasítva kezdeményez egy nőnél? Honnan kellene tudja, hogy tetszik-e a nőnek vagy sem? Miért várják el egyesek, hogy a férfi gondolatolvasó legyen? Miért kell haragudni arra a férfira vagy megalázni őt, aki bepróbálkozik egy nőnél?


Aki még úgy gondolja, hogy ez felháborító, amit a fent említett férfiak művelnek, azok szerint mikor lenne szabad kezdeményeznie egy férfinak?



2017. márc. 27. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha napi szinten beszelgetnek es kedves vele akkor oke, ha a nonek nincs parja. Ha van parja, akkor a puszta kedvesseg NEM jel a kezdemenyezesre.

Ha random kedves vagyok egy sraccal a boltban vagy barmi mert mittomen leesett a hagymaja es felveszem neki, az sem jel.

2017. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha van párja a nőnek és a férfi tud is róla, akkor megértem, miért idegesíti a nőt a kezdeményezés.


De miért várja el sok nő a férfiaktól, hogy mindenről tudják, hogy az most jel vagy sem? Ha egy férfi valamit annak vesz és bepróbálkozik, akkor meg lehet neki normális hangnemben mondani hogy nem, nem kell megalázni, mert nem akart semmi rosszat. Persze, ha utána is tovább nyomul, akkor már érthető, ha a nő is ideges lesz.

2017. márc. 27. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A baj azzal van hogy a férfiak közül sokan vagy nem tudják felfogni a nemet vagy kiakadnak mert hogy őket félrevezették meg átverték mert a nő "jelzett".

Én mindig először kedvesen próbálom elutasítani a közeledést de a sokadik után már frusztráló tud lenni.

2017. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Megtanulja. Ovis korunk óta tanuljuk, tapasztaljuk, hogy melyik kasztba tartozunk, ki állna velünk szóba.


A kövér csúnya kislány is megtanulja, hogy ha apukája ad pénzt két tölcsér fagyira akkor elhívthatja a szép mosolyú kovács pistikét és az hálából engedi hogy vele fagyizhasson :D


Így megy ez!

2017. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"A baj azzal van hogy a férfiak közül sokan vagy nem tudják felfogni a nemet vagy kiakadnak mert hogy őket félrevezették meg átverték mert a nő "jelzett".

Én mindig először kedvesen próbálom elutasítani a közeledést de a sokadik után már frusztráló tud lenni."


Ebben egyetértünk, de most nem erről van szó, hanem arról, mikor a nőnél első alkalommal kezdeményez egy férfi és a nő már akkor felháborodik. Ugye, abban is egyetértünk, hogy ebben az esetben viszont a nővel van a gond és nem a férfival.

2017. márc. 27. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, amit te írsz, neked van igazad. Ha csak nem bunkó vagy otromba a pasi stílusa, én mindig kedvesen megköszönöm, hogy rám gondolt, de megmondom, hogy ez most nem aktuális. Szerintem bátorság kell ahhoz, hogy valakihez odalépj, és megszólítsd. De a stíluson sok múlik. Ha a srác kedves és udvarias, bunkósság otrombán visszautasítani.
2017. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Erre írtam hogy ha a sokadik ember próbálkozik be akivel csak kedves voltál az frusztráló és van aki nem tudja normálisan kifejezni ezt az érzést csak bunkóssággal. Egyetértek azzal hogy nem így kéne lereagálni de ettől még ez van és ehhez nagyban hozzájárul amit fentebb írtam. Ha sok a negatív tapasztalata egy nőnek akkor már inkább nem próbálkozik a finom elutasítással. Persze van aki csak amúgy helyből tapló.
2017. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Erre írtam hogy ha a sokadik ember próbálkozik be akivel csak kedves voltál az frusztráló és van aki nem tudja normálisan kifejezni ezt az érzést csak bunkóssággal."


Igen, de azzal az emberrel van baj, aki ezt bunkósággal fejezi ki.


"Ha sok a negatív tapasztalata egy nőnek akkor már inkább nem próbálkozik a finom elutasítással."


Ez ugyanolyan, mint mikor egy férfit sokszor visszautasítanak mondjuk a külseje miatt, és elkezdi gyűlölni a nőket, nem? De egyik esetben se mentség, mert attól még, hogy néhány férfi bunkón kezdeményezett, vagy néhány nő bunkón elutasított valakit, jogos, hogy őket utálja, de nem jogos, hogy a többi férfit/nőt is.

2017. márc. 27. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
A konkrét szitu ismerete nélkül erre nem lehet választ adni. Ha a pasi tényleg udvarias volt, és nem célzott szexre, akkor vlsz a nő reagálta túl.
2017. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Én úgy állok a kérdéshez, hogy akkor kezdményezek egy nőnél amikor én akarok. Független vagyok az ő reakciójától. Ha ő nemet mond, az az ő döntése. Az én értékemet nem csökkenti.


Igazából engeem még sosem utasîtottak el bunkón a nők. Kedves vagyok minden emberhez. Azt kapom, amit adok.


Kérdező elmondod mi volt a legsurvább elutasítás, amit nőtől kaptàl? És ez milyen körülmények között volt?

2017. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!