Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen problémával erőltessem a barátnőmre a vezetést?

Figyelt kérdés
Ha vezetne jobb állása lehetne.A probléma az hogy van egy szembetegsége. Az orvos akihez járt egyszer azt mondta neki hogy olyan a szemfeneke mint egy 80 évesnek, következő rendelésen hogy attól elvezetgethet autót. Sárga szikrákat lát, a makulája beteg. De nem makuladegeneráció állítólag. Fél is vezetni nem tudom, hogy a fizetés,jobb munka miatt erőltessem. Vagy ne mert ebből baj lehet. Ti mit tennétek?
2017. márc. 26. 16:35
1 2
 1/11 Bad G-Sus ***** válasza:
69%
én ráerőltetném hisz a pénz a minden :))
2017. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem forszolnám. Aki vezet, nem csak magáért, de másokért is felelős.
2017. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kendrazoltan ***** válasza:
100%
A "ráerőltetni" szó már önmagában hordozza a választ, hiszen ugye azt jelenti, hogy valami olyan dolgot kicsikarni a másiktól, amit nem akar...inkább ne...
2017. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a szembetegsége miatt aggódnék!

Biztos van valami fel nem ismert oka annak, hogy olyan a szemfeneke mint egy 80 évesnek!

Ezt komolyabb problémának érezném - ha szeretem(?) - minthogy mennyi van neki a borítékban.

De ez én vagyok!

2017. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es sok orvosnál járt már. Mindegyik azt mondja,hogy baj van de hogy mi nem tudják. Pesten,Debrecenben is vizsgálták. Szedje a szemvitamint ezzel letudják.Már nem tudunk kihez fordulni.
2017. márc. 26. 17:03
 6/11 kendrazoltan ***** válasza:
teljesen kizárták a makula degenerációt?
2017. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem szemészetre kellene menni, hanem belgyógyászhoz!

A vérnyomás, vagy a cukor is okozhat szemfenéki elváltozásokat, de millió más oka is lehet, nem vagyok orvos.

A szemfenéken lévő erek rossz állapota csak egy állandósult betegség végeredménye, nem maga a betegség.

2017. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Járt belgyógyászaton többször vettek vért tőle, a vérképe jó. Azt mondtak hogy nem makuladegeneració. De mindig mást mondanak hol vakságot emlegetnek,hol azt mondják nem súlyos.A barátnőm ki is van ettől,hogy nem tudja mi a baja.
2017. márc. 26. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig valamitől van ez neki és a végére kellene járni.

Ha másképp nem, akkor privát orvosokkal.

De nem okoskodom tovább, ne erőltesd a vezetést!

Nem akarja, fél tőle, rosszul lát, ...

Ha valami baj történne, azt hogy bocsájtanád meg magadnak?

2017. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ezek mellett az utolsó gondolatom lenne a többet fizető munka... Járjatok utána, mi a baja, és gyógyuljon meg. Hiába kezd el most autót vezetni, ha a jogsi megszerzése után két évvel teljesen megvakul.
2017. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!