Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig amikor elmegy mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig amikor elmegy mellettem, kicsit meglök a csaj, vagy nekem jön az ő vállával meglöki a vállam, ez jelentheti azt, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

De nem beszéltünk még, meg semmi, meg nem úgy löki meg, hogy megáll, hanem mintha véletlenül jönne nekem lendületből, de már ezt megcsinálta vagy 4-szer.

Eseteg fel akarná hívatni a figyelmet magára? Mit kéne tennem?


2017. márc. 23. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Cigany? Azoknak a szokasa. En inkabb aggodnek a helyedben, legkozelebb a kessel jon beled :)
2017. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általános iskolában még jelentheti azt, hogy bejössz neki. Felnőtt embereknél már nem lehet ilyen jelentést tulajdonítani a dolognak. El nem tudom képzelni, milyen körülmények között történhet ez a dolog, ha mondjuk egy tömött buszon, akkor valamennyire természetes, ha máshol, akkor inkább forduljon orvoshoz, mert ez koordinációs zavart jelez.
2017. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak simán útban vagy és kötekedni akar. Legközelebb tedd ki a lábad! :D


Viccet félretéve ez max az oviban volt menő, egy felnőtt, normális ember nem csinál ilyet.

2017. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!