Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rövid, szép szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rövid, szép szerelmes verseket tudtok?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok le egy párat és ne csak oldalt linkeljetek mert már nagyon sokat végigböngésztem...

Előre is köszi :)


2010. máj. 11. 14:32
1 2 3
 1/25 nielindi ***** válasza:

love is the name, sex is the game,

forget the name and play the game.

2010. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

szeretem a mosolyodat,

hisz kivertem a fogaidat

2010. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kössz a semmit...

Lécci normális válaszokat!!!

2010. máj. 11. 14:36
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha "sima" idézet is jó:


Olyan nehéz leírni, hogy miről is van szó. Egyáltalán nem olyan, mint a szerelem első látásra. Inkább, mint... mint a gravitáció. Ha meglátod azt a valakit, akkor egyszerre nem a tömegvonzás ereje köt a földhöz többé. Hanem ő. És többé semmi más nem számít, csak ő. Egyszerűen mindent megtennél, bármivé lennél az ő kedvéért... Azzá válsz, amire neki a legnagyobb szüksége van: a védelmezője leszel vagy a szerelmese, a barátja vagy a testvére.

2010. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
gOOgle-t probáltad máár?? -.-"
2010. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

várj segitek.

[link]

2010. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
citatum.hu-n is vannak jók!
2010. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

na majd én :)


Mostantól úgy gondolok rád mint egy egyszerű hétköznapi fiúra akit bármikor képes lennék szeretni, de nem te leszel az egyetlen. Nem fogok miattad sírni, és nem fogok rád várni. És észreveszem hogy más fiúk is léteznek. A szívem mélyén még mindig reménykedem, de nekem is szükségem van a boldogságra. Nem fogok miattad mindent veszni hagyni úgy, hogy még csak nem is vagy az enyém. Fáj, és nagyon nehéz, de tovább kell lépnem, és most az egyszer nem miattad, hanem magam miatt..

[bár ez hosszú, de nekem tetszik]


" És mi az élet, ha nem az álom keresése? Az álomé, hogy v alaki azt mondja: igazából, teljes szívből szeretlek! "


"Igazán attól fáj az ütés, kitől simogatást várnál, s nem adhatod vissza, mert rögtön belehalnál..."


".. Kiállok a tomboló szélbe, széttárom a karom, és várok. Várok, hátha a szél felkap, és elvisz Téged a szívemből messzire.."


Mindig van egy személy aki nem számít hogy mit tesz vagy mit mond, és nem számít hogy hányszor okoz neked fájdalmat - nem tudod elengedni, hiszen annyira sokat jelent neked


Had legyek ma éjjel az aki akarok,

neved suttogva föléd hajolok.

Barátnak hiszel, nekem ez nem elég!

Had legyek ma éjjel szerelmes beléd!



Félek tőled, bár nem tudom miért,

égek tőled, szerelmes szívem tiéd!

Imádlak, bár nincs hozzá jogom,

várlak, téged de sajnos nincs rá okom



Csinos pasiból van elég, jó szövegű srácokat a tévében is lehet látni, a megbízhatóság viszont ritka.


Van egy bűnöm mely fáj és éget, pedig csak két szó:

SZERETLEK TÉGED



Két szép szemed, arcod az én boldogságom. Rajtad kívül nem kell senki ezen a világon. Te vagy minden álmom, lelkem hozzád vágyik, Elmerengek olykor-olykor késő éjszakákig. Szívemben egy szelíd, titkos vágy éled: Ó, milyen édes lenne együtt élni véled?



A párnámra könny hull, mert nem lehetek veled, szívemben fény ragyog, mert nagyon szeretlek!

[ez is szép]



Annyira hiányzol, hogy mindenhol Téged kereslek, nem tudom máshogy mondani, egyszerűen: Szeretlek!



[ha kell még, akkor szólj:)]

2010. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

egyébként a sok okosnak előttem:

"ne csak oldalt linkeljetek mert már nagyon sokat végigböngésztem.."


de ti nagyon okosak vagytok..

2010. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szép a zöld

De még szebb a barna

Vedd már észre:

Szeretlek, te marha!

2010. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!