Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti így elmennétek a csajhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így elmennétek a csajhoz?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy csaj, még csak neten beszéltünk, de a jövőhéten pont dolgom lesz abba a városba ahol lakik, és azt akarja mar régóta h ott aludjak nála, azaz most megis hívott. Na es mindketten cseréltünk egymással intim képeket az utóbbi pár hónapban, de neki lett barátja azóta, ennek ellenére azt akarja hogy most eljöjjek oda , a barátja is ott lesz, és azt akarja hogy hárman találjunk ki programokat meg ismerjem meg. Ti belemennétek??

2017. márc. 11. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de szerintem nem kellene elmenned. Nem tudom, a barátjának hogy eshet ez a hármas ötlet :D szerintem rosszul.
2017. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmennék benne.
2017. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze a srác nemtudja, hogy mi vonzódunk egymáshoz, csak kicsit hülyén érezném magam ott .
2017. márc. 11. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék.

De minek is mennél?

2017. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van némi eszed, nem mész ebbe bele. Ha kiderül, mi volt közted és a csaj között online, annak nem lesz jó vége...
2017. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, meg a kiskutya pötsét tudod mikor mennék. :) Úgy látszik nem sokat vesztettél azzal hogy nem jöttetek össze, ezek alapján nem kizárt, hogy másokkal is hetyegne a hátad mögött. Komolytalan.
2017. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

100, hogy nem mennék.

Persze, megakar téged tartani tartalékba, ha mégse alakul jól az új pasival...nincs ló, jó a szamár is.

2017. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor max megdugom és csókolom :D
2017. márc. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!