Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnik hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnik hogy ezen az oldalon minden problémára a szakítást írják? Remélem kidob, én kiraknálak, hagyd ott, és a társai.

Figyelt kérdés

Természetesen van az a kategória, amikor pl. verve van az ember, meg meg lett csalva, stb., vagy a kérdező csalt meg valamit. Oké, ilyenkor szakítani bölcs.

De itt sokan az apróságokra is ezt a receptet írják föl, ami meg azért idegesítő. És még meg is indokolják, pl. hogy gyakran ezen a kis dolgon múlik hogy nem lehet együtt élni valakivel, vagy pedig azért mert valakivel volt hasonló tapasztalata, és ott vége lett, vagy ott rossz dolgok voltak a háttérben.

Hát nem tudom,d e szerintem itt sokan azért írnak ki kérdést, mert meg akarnak oldani egy problémát egy amúgy hó kapcsolatban, ahol van szeretet, tisztelet, szerelem, barátság, őszinteség. Szóval azért mert adódik valami ami súrlódást okoz néha vagy akár gyakran, még nem kell folyton a szakításról papolni, mert ez a kérdezőt alighanem nem érdekli, haszontalan egy válaszok.


2017. febr. 19. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nagyon jellemző a feleőtlenség.

A mai világban ha egy apró momentum nem felel meg az elvárásainknak, hajlamosak vagyunk eldobni az egészet.

Ráadásul, ahogy 10-es is írta, ismeretlenül könnyen javasolnak olyan dolgokat amiket ők olyan de olyan szivesen megtennének a helyedben.

Pedig dehogy tennék!!!

2017. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, minek írják ki? Okés, hogy meg akarják oldani, de azt ne anonim emberek véleménye alapján tegyék, mert mi nem tudhatjuk, hogy ő maga, meg a párja milyen vérmérsékletű, elfogadja-e az általam javasolt megoldást, stb., plusz, ahol komolyan random emberek random vmnyére van zsükség, ott miről beszélünk?


Én is szoktam kérdést kiírni, de nem ide, mert ha bajom van a kapcsolatban, azt ő és én megoldjuk. Ha pedig minden fáradozáunk ellenére sem tudjuk, akkor egyértelmű, hogy szakítunk.

2017. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
A másik. Külső szemlélő sokkal objektívebben tud valamit megítélni, mint az, aki benne él.
2017. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!