Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnik hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnik hogy ezen az oldalon minden problémára a szakítást írják? Remélem kidob, én kiraknálak, hagyd ott, és a társai.

Figyelt kérdés

Természetesen van az a kategória, amikor pl. verve van az ember, meg meg lett csalva, stb., vagy a kérdező csalt meg valamit. Oké, ilyenkor szakítani bölcs.

De itt sokan az apróságokra is ezt a receptet írják föl, ami meg azért idegesítő. És még meg is indokolják, pl. hogy gyakran ezen a kis dolgon múlik hogy nem lehet együtt élni valakivel, vagy pedig azért mert valakivel volt hasonló tapasztalata, és ott vége lett, vagy ott rossz dolgok voltak a háttérben.

Hát nem tudom,d e szerintem itt sokan azért írnak ki kérdést, mert meg akarnak oldani egy problémát egy amúgy hó kapcsolatban, ahol van szeretet, tisztelet, szerelem, barátság, őszinteség. Szóval azért mert adódik valami ami súrlódást okoz néha vagy akár gyakran, még nem kell folyton a szakításról papolni, mert ez a kérdezőt alighanem nem érdekli, haszontalan egy válaszok.


2017. febr. 19. 22:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

* csalt meg valakit

** tudom, de szerintem

*** amúgy jó kapcsolatban

2017. febr. 19. 22:31
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert néha azokból az apróságokból is nagy súrlódás keletkezik.

Minden esetre a kérdező van benne a kapcsolatban, csak ő tudja eldönteni, hogy az ő értékrendjébe mennyire fér bele, mennyire tudja tolerálni az adott dolgot, és hogy tudnak-e esetleg kompromisszumot kötni.

Na meg mindenkinél más, hogy mennyit visel el a kapcsolatban - van, akinek olyan magasak az elvárásai, hogy sosem lesz kapcsolata, van, aki azért tud kapcsolatot létesíteni, de az első apró problémánál már ki is lép belőle, és vannak olyanok is, amit mindent megpróbálnak megoldani. (Akár még az erejükön felül is.) Én már nem egy emberrel találkoztam, aki valóban nagyon könnyen kimondja a végszót.

2017. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert ezen az oldalon többnyire tapasztalatlan idealista álomvilágban élő tinik osztják az észt akik úgy gondolják hogy mindig mindennek tökéletesnek kell lennie mert máskülönben nincs értelme.
2017. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Leginkább azért lehet, mert itt elég sok frusztrált, a saját problémáját megoldani képtelen egózsák akarja problémamegoldás helyett csak "osztani az eszét".

Ami pedig nincs is!

Mert hát ez praktikusan annyit jelent, hogy nem megoldanak, hanem nyomortöbbszöröznek. Azaz nem a párkapcsolati harmónia helyreállítása a céljuk, hanem két ugyanolyan lúzer reprodukálása a csak-problémás kapcsolatok szétrombolásával, mint saját maguk.

2017. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
amikor én ilyenre ezt a választ írom, arra gondolok, hogy aki a kicsi dolgokban is egy kicsinyes féreg, azzal nem érdemes együtt lenni és hosszú távra tervezni
2017. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert ha mèg ilyen kis apróságok miatt sem tud döntést hozni anélkül hogy ide feltegyen róluk egy kérdést, ott már tènyleg csak a szakítás segíthet.
2017. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Hajjjjjjjjajjjjjjj, nézd csak a %-omat, ezt nekik köszönhetem.


Ezeket a válaszokat fiatal, idealista lányok írják, akiknek még sosem volt komoly kapcsolatuk (és soha nem is lesz), a másik tábor, meg az elvált házisárkányok, akik már így vagy úgy, de elüldözték, vagy más nőhöz űzték a férjeiket. Egyszóval, a feminácik.


Engem meg rendszeresen leoltanak, (de kit érdekel?) amikor olyat írok, aminek nem az a lényege, hogy válni kell.

Már többükkel "beszélgettem" itt privátban, és mindnél kiderült, (persze csak nekem, ők máshogy látják,) hogy őtőlük menekült a férjük. Vagy tizenévesek, és csak elmélkednek az ideális pasikról. Elvárásaik vannak, de semmit nem tudnak nyújtani.

2017. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Akkor tisztázzuk: ez az oldal nem azért van, hogy statisztikai adatokra hivatkozva, segítő végzettséggel ingyen szeretet munkát végző emberek válaszoljanak a kérdéseinkre. Ez az oldal azért van, hogy átlagemberek az átlagos tapasztalataik alapján véleményt mondanak a kérdésről. Az, hogy sok kérdésre ez a válasz, nem jelenti azt, hogy ugyanazoktól az emberektől érkezik és ugyanazok az emberek úgy gondolják, hogy minden problémára a válás a válasz. Van, amikor igen. Itt van pl a megcsalás. Negyven vagyok lassan, sok ismerősöm, barátom van, ahol megcsalás volt és megpróbálták újra kezdeni, nem sikerült, a bizalmatlanság megmérgezte a kapcsolatot. Ebben a kérdésben én azt mondanám, váljon el akinek ez nem fér bele, vagy nem képes nyitott házasságra. Lehet, hogy valakinek működik a második, harmadik esély, de én még ilyennel nem találkoztam.

A bántalmazás is egyértelmű, a legneccesebb kérdések a szex hiánya és a féltékenység. Itt is az adott ember dönti el mit bír. De ha valaki kiírja: a párom megőrjít a féltékenységével,azt mondjuk beszélj vele és azt mondja hogy már évek óta ezen megy a vita és nem hallgat rá, akkor mi más választ lehet adni erre, mint : 1. párterápia (nem, nem hajlandó) okés akkor 2. megszoksz vagy megszöksz?

Ha két ember szereti egymást a problémákat meg kell oldani. De ha csak szenvednek, minek bennemaradni egy méltatlan helyzetben? A kérdéseket kell elemezni, nem álatlánosítgatni. Ha a kérdező nem bírja már elviselni a helyzetet, mi a túrót lehet javasolni? Főleg amikor ő már beszélt vele stb.

2017. febr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én legutóbb arra írtam ilyet, amikor egy lány azt kérdezte, hogyan titkolja el a "nagy szerelme" előtt, hogy erotikus masszázzsal foglalkozik. Ez azért szerintem nem apróság.
2017. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen válaszolók csak a saját sérelmeiket és félelmeiket vetítik ki, mert jól esik felelőtlenül tanácsolni másnak, ezáltal kicsit átélni azt, amit a saját életükben, kapcsolataikben nem tennének meg.
2017. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!