Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagon aluli külsővel rendelk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon aluli külsővel rendelkező lányként csak ronda pasiknál van esélyem? 18

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 21:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ehhez kb hasonló szint, ahogy kinézek


[link]

2017. febr. 17. 21:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok és tömzsi lábaim vannak. Plusz az arcom is férfias. Ritka görény külsővel rendelkezem naa.
2017. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

#11

Ez a lány teljesen rendben van a kép alapján, nekem még arcra is szimpatikus. Ha "csak" ennyi a baj veled, akkor nem lesz problémád.

2017. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne így állj a dologhoz. Ők a férfiak, nekik kell mérlegelni azt, hogy van-e esélyük Nálad. Ők a hódítók, Neked csak jeleket kell küldened afelé, akit szimpatikusnak találsz, hogy vevő vagy a közeledésére.
2017. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén nem értem, mi a baj a belinkelt lánnyal.

Aki igazán csúnya, az én vagyok - ettől függetlenül amióta egyetemista vagyok, nincs gondom az ismerkedéssel. Előtte azért nehezebben ment.

Mondjuk, most nem ismerkednék senkivel, hiszen másfél éves kapcsolatom van, de olyan kiegyensúlyozott, csodálatos az egész, hogy szerintem még a szebb lányok is simán megirigylik tőlem.


21/L

2017. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyik ismerősöm eljegyezte a barátnőjét,aki elől-hátul lapos,mint a vágódeszka,olyan metszőfogai vannak,hogy ahhoz képest Tapsifüles elbújhat,szóval elég szerencsétlenül néz ki.Mondjuk ez a csávó csalja is a nőt fűvel-fával.Szóval ha ilyen latin telenovellásan helyes pasit akarsz,aki nem is roma,arra elég sokat kell várni,ráadásul nagy eséllyel csak amolyan vármegye szerepet fogsz betölteni nála,mert dugni nem veled akar majd,viszont jó leszel neki főzni meg mosni a féknyomos gatyáit.
2017. febr. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#11: a linkelt lány teljesen jó, simán rástartolnék...
2017. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!