Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek jelent valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek jelent valamit a srác, ha kétszer is megpróbáljátok őt visszahívni telefonon?

Figyelt kérdés
Szóval kerestem telefonon az egyik lány ismerősömet (számomra ő picit több, de erről majd később), nem vette fel, úgyhogy hagytam, aztán nem vittem magammal a telefonomat, de láttam, hogy visszahívott jó fél óra múlva. Dolgom volt, ezért arra gondoltam, hogy ha végzek, akkor hívom őt, de közben megint ő hívott. Igazából nem tudom, mit gondoljak, többször voltak furcsa megnyilvánulásai. Pl. a múltkor küldött egy állásajánlatot, és megkérdezte, hogy ha összejönne, akkor felköltöznék-e. Vagy megírta, hogy érte egy szakmai kudarc, és szeretné, hogy ez engem elkerüljön, nehogy megviseljen az ilyesmi. Egyébként volt pár hónapja egy családi tragédiánk, és írta is, hogy ha szeretnék, akkor beszélhetek neki róla, és nyugodtan hívhatom is őt. Nem annyira ismerjük még egymást, bár szoktunk levelezni, néha telefonon beszélünk, egyszer-kétszer voltunk közös társaságban, de nem sokat beszéltünk, viszont érdekes módon közvetlennek tart engem. Legutóbb felvetettem neki a találkozást, és azonnal bele is ment, még nem voltunk így kettesben, és kicsit görcsölök, hogy mi is lesz ebből. Nem tudom, ő lát-e bennem valami pluszt, kíváncsi lennék a női véleményekre. Az mondjuk tény, hogy gyakran még vissza sem hívnak, ha keresek valakit, vagy max. egyszer próbálkoznak, de kétszer nem szoktak. Azt gyanítom, hogy valamilyen szinten akkor fontos lehetek neki, csak nincs túl sok tapasztalatom a nőkkel, és örülnék, ha meglátásokat olvashatnék a mondókámmal kapcsolatban.

2017. febr. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy fontos vagy számára és szeretne tőled valamit. Sok sikert!

27N

2017. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tuti bejossz neki, ha nem igy lenne nem pazarolna rad az energiajat vissza sem hivna nemhogy ketszer... Ha egy lanynak tettszik egy pasi akkor tesz lepeseket, es most ez tortent.

Legyen onbizalmad, drukkolok!

2017. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: És nem lehet a háttérben csak sima barátkozás? Vagy mondjuk nem lehet, hogy magányos, és ezért kapaszkodik belém? Mert még ha össze is jönnénk, ez akkor is nagy valószínűséggel csak távkapcsolat lenne, viszont bennem is felmerült, hogy talán többet produkált, mint aki csak haverkodni akar. Nem igazán értem ezt az egészet.
2017. febr. 11. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy idegen számot is megpróbálok visszahívni kétszer.
2017. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!