Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud közöttem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud közöttem és a srác között semmi sem kialakulni? (A többi lennt)

Figyelt kérdés
Szóval kb fel éve írogatunk egy sracal..állandóan ír nekem meg ereklodik felőlem stb. 2szer el is hívott már randizni..de meg semmi sem volt közöttünk..amúgy kollégák vagyunk..de ő más részlegben dolgozik így nem nagyon tudunk beszélni egymással de amikor élőbe találkozunk nagyon furcsán viselkedik velem..nagyon komoly..nem nagyon vesz fel velem kontaktust..az az érzésem hogy nem is akar tőlem már semmit..de viszont az interneten(Whatsappon) állandóan ír nekem..tok más..nagyon kifejezi érdeklődését..de viszont így nem jutunk egyről a kettőre..miért viselkedik ilyen furcsán? Mit akar? Mit kezdjek vele?
2017. jan. 30. 19:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, rosszul kategorizáltam be a kérdésemet :-? Tini párkapcsolatok a akartam..most nem tudom h változtassam meg
2017. jan. 30. 19:52
 2/10 kolosszus22 ***** válasza:
Azt írtad 2X elhívott randizni, akkor miért nem lett a randiból semmi, nem értem az egészet?
2017. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen de egyikünk se közeledett ugy egymáshoz randi közbe..egymáshoz se értünk..egy pár honapja volt randink s azota meg egy csomoszor még irt nekem de nem hozta szóba a randit..s mondom a munkahelyen ott lenne a lehetöség hogy beszéljünk de valamiért nem megy..nagyon furcsán viselkedik..nagyon buval baszott..teljesen más mind WhatsAppon..mintha egymásik ember lenne
2017. jan. 30. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Félénk és nagyon zavarban van. Kicsit antiszociális, ezt úgy értem h nehezen enged közel magához, picit fél a kontaktustól és nem tudja h pontosan hogy kellene viselkednie. Ezt azért tudom/gondolom, mert én pont ilyen vagyok a randikon, de igyekszem válzozni. Kicsit talán már sikerült is. :)

28F

2017. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pdig más emberekkel nagyon nyitott..és azt mondta imádja ha sok ember körbe veszi..de velem mégis miért ilyen furcsa
2017. jan. 30. 20:35
 6/10 A kérdező kommentje:
sokszor azt hiszem na már teljesen ki is ábrandult belölem..ebböl már nem lesz semmi a viselkedése alapján..s mikor haza megyek hoppá mit látok a telefonomon, hogy már mgint irt
2017. jan. 30. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Most akkor dolgoztok, vagy tinik vagytok? :D


Ha élőben letoj, akkor vagy bátortalan, vagy pedig nem akarja, hogy a többiek tudják, hogy akar tőled valamit.

2017. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ö 22 éves én meg 17..bonyolult..kinnt élek Ausztriába..suli munka egyszerre.de most nem ez a lényeg :)) .. de nem ugy tünt,hogy szégyelne vagy, hogy nm akarná hogy más meg tudja..létezik, hogy valaki ilyen batortalan,szegyénylös legyen s neßha meg nagyon bátor?? hee? :))
2017. jan. 30. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titkol valamit. Talán van ott másik kiszemeltje, esetleg barátnője is, vagy csak egy alkalomra akar felcsípni és fél, hogy a haverjai lebuktatják, vagy igazából 40, csak nagyon jól tartja magát... :D
2017. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ooohna :)))) nooormális választ k´rek szépen :)) tudom biztosra,hogy 22 és sokszor láttam, hogy nagyon szégyenlös..de néha meg nem..nem tudom na mit kezdjek vele
2017. jan. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!