Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok ti milyen jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok ti milyen jeleket szoktatok adni, ha tetszik nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

Hogyan jelzitek egy férfinak, hogy járnátok vele?

Akár az utcán, akár diszkóban.



2017. jan. 17. 19:54
 1/8 anonim válasza:
53%
Rámosolyogsz, keresed a szemkontaktust. Diszkóban oda is tudsz menni táncolni.
2017. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Diszkóba nem voltam még soha. Utcán mosollyal, bár itt meg azt hiszik sztem, hogy ismernek (kisváros, sztem ezért). Aztán lehet, hogy nem.
2017. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én pasi vagyok.
2017. jan. 17. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Rossz a kérdés. Ha az utcán vagy a diszkóban látom, és megtetszik, attól még nem biztos, hogy járni akarok vele.
2017. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aztán miért nem akarsz járni vele ha tetszik?

Akkor elárultad senkinek nem adod a tudtára, hogy tetszik.

2017. jan. 17. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Mosolygok, próbálok beszélgetést fenntartani, kissé ideges vagyok hogy szép vagyok-e. :D

De a bombabiztos jelek, ha nagyon akarok valakit, hogy nagyon ideges vagyok, a kezem tördelem. :D Volt olyan aki ezt úgy értelmezte, nagyon kényelmetlenül érzem magam vele... De utána letisztáztam vele!

2017. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a külseje tetszik még nem biztos hogy járni akar vele a másik. Tök mindegy mi a nemek leosztása. Ha kiderül, hogy buta, tapló, egér hangon cincog, teljesen más a habitusa mint amire vágysz akkor nem fogsz vele járni. A pasik sem bírják sokáig pl az üresfejű libákkal, szép szép de ha csak szexre jó vagy még arra sem akkor minek tartsa meg. Vagy megnézném melyik férfi vinne haza családi vacsorára egy olyan nőt aki egy bombázó, de olyan stílusban beszél, hogy hozzáképest a legputrisabb c is kultúr ember.


Amúgy ha valaki megtetszik flörtölök, rámosolygok, keresem a tekintetét, ha már beszélünk élek a lehetőséggel és megérintem, csökkentem a köztünk levő távolságot.

2017. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha egy csaj megtetszik, le akarok feküdni vele az a minimum. Letojom, hogy belsőleg milyen.


Sajnos a hangját senki nem tudja megváltoztatni. Így az egér hangú pasik nem kellenek senkinek.

2017. jan. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!