Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi érdekli a 22-23 éves lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi érdekli a 22-23 éves lányokat?

Figyelt kérdés
30f

2017. jan. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
30felettikent a penzed.
2017. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Könyvek, filmek, legújabb tudományos felfedezések, politika, világgazdaság, pszichológia, illetve mostanság igen relevánssá vált számomra a munka világa és a munkakeresés témaköre :D Na meg persze a családalapítás, gyerekvállalás, házvásárlás, ilyen kis mellékes apróságok.


Mert téged mi érdekel, kérdező? Szerintem ugyanannyira lehet általánosítani a korosztályom érdeklődését, mint a tiéd. Adott lány érdeklődési körét érdemes megnézned, nem az enyém, feltételezem nem konkrétan nekem akarsz udvarolni.


Amúgy 23 éves vagyok és a párom pont 30 éves, baromira nem a pénze érdekel benne. Csak hogy reagáljak az első válaszolóra.

2017. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden. Minden nő más, mindenkit más érdekel. Van olyan barátnőm aki motorbolond, salakmotorozni járnak a barátjával, versenyeket néznek, az az élete.


Más lovagol, megint más imád kötögetni, a harmadik hetente elolvas egy könyvet, én órákat tudok elcseszni a körmeim festegetésére, mellette szeretek olvasni, odáig vagyok a jó filmekért, kipróbálnék pár extrém sportot, nagyon szeretnék egy kígyót. Ja és engem nem érdekelnek a 30körüli férfiak, miközben van olyan barátnőm aki szóba sem áll 30 alattival.

Minden nő más.

2017. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be nekik, akkor a nagy büdös semmi, ellenben ha tetszel nekik, akkor meg bármi.
2017. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Képzőművészet, fotó, divat, varrás, bőrápolás, politika, főzés, háztartás, utazás, spórolási technikák, tudatos életmód...:D

Kérdezd konkrétan a lányt, aki érdekel.

22L

2017. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!