Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy nem szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy nem szabad kimutatni az érdeklődést a férfiak felé, mert akkor ők egyből elvesztik azt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"szeretnek kicsit teperni egy lány után,annál értékesebbnek gondolják"

Hát szerintem ez általánosítás és ennélfogva nem igaz.


"a mai korosztály azt sem tudja..."

Hát persze, a mai korosztály. Kár, hogy minden korban a mai korosztályra panaszkodnak...

2017. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor kifejtem: mi a bánatot tud még egy huszonéves kisfiú a nőkről?

Majd 35-40 éves kora után fogja tudni igazán, mikor legyen gyengéd, mikor vad.És mindezeket HOL mutassa meg, mert ezen van a hangsúly.

2017. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Érdeklődjön (elme)orvosánál, pszihiáterénel.
2017. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy. Egy tapasztalt férfi úgy is levágja, tetszik-e a nőnek, vagy sem. Tudatosan az összes érdeklődés kifejezést nem lehet kontrollálni.


Azt veszem észre, hogy az "utcán" illetve szórakozóhelyeken sok nő tudatosan tart vissza érdeklődést, mutatkozik valamennyire hidegnek. Nyilván azért, hogy ne gondolja senki róluk, hogy ők "olyan" lányok.


Ők ugyanúgy vágynak a közeledésre. Nyilván ez jó szűrő lehet, hogy rátermettebb pasik közeledjenek feléjük. Sajnos sok srác az egyértelmű érdeklődést sem érti, nemhogy a véka alá rejtettet. :D

2017. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt melyik színészképzőben oktatják Madam? :)
2017. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Én egyet értek veled ebben, kedves kérdező, mert pont a napokban tapasztaltam ezt. És 30 feletti férfival. És még a nőkre mondják, hogy nem lehet rajtuk eligazodni...
2017. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez a korosztalyos dolog baromsag, volt 20 eves baratom aki nem tudott a nokkel banni, volt majdnem 30 eves aki szinten nem tudott csak mas ertelemben, most van egy 24 eves aki meg kb tokeletes. Ilyenek valoszinuleg vannak a fiatalabbak es az idosebbek kozott is, ahogy vannak benak is minden korosztalyban. Lasd itt is a sok 30 feletti "meg sose volt baratnom mit csinalok rosszul" kerdeseket :D
2017. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem jól érzed. Én pl attól veszítem el az érdeklődést, ha nem mutatják ki felém az érdeklődést... és az bátorít, ha látom hogy érdeklődik.

Amit a cosmo-ban írnak, az nem igaz.

2017. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!