Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vonaton ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vonaton ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sokat vonatozom, és máshova nem igazán járok el. Szóval érdemes lenne vonaton ismerkednem, de hogyan?

Mit mondjak a kiszemelt fiatal embernek?


Komoly kapcsolat érdekelni, de rosszul megy a társalgás.


2016. nov. 27. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a közelébe, kérdezd meg pl.hogy hány órára is ér be pontosan a vonat?Szokott esetleg késni?Ő gyakran utazik vele? Ha szimpatikus vagy Neki biztos veszi a lapot és válaszol, még ha tudja is,hogy a kérdésed csak az ismerkedés szintjére szól...
2016. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nyáron vonatoztam, leült velem szemben egy eléggé lengén öltözött hölgy, és eléggé sokat nézett rám...na azóta is azt bánom, milyen hülye voltam, hogy nem mertem hozzászólni...
2016. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ pedig egy ilyen szituáció #2-es ajándék. A bevezető szöveg is szinte adott, hogy vegyen már fel valamit.
2016. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyen már fel valamit?Hát ez így magában nem biztos,hogy nyerő!Én lehet,hogy úgy értelmezném: sokat láttatok magamból ami zavarja a szemben ülő pasit....
2016. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!