Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is olyan aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is olyan aki nem szégyenli ha meztelenül van mások előtt?

Figyelt kérdés
Engem abszolút nem zavar ha mások meztelenül látnak, nem érzek szégyenérzetet ha akár idegenek előtt vagyok meztelenül. Otthon is meztelenül vagyok és gyakran előfordul, hogy ajtót is meztelenül nyitok vagy meztelenül fogadok vendéget. Más is van ezzel így.

2010. ápr. 30. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nudizmus, naturalizmus... inkább neveltetési kérdés, de orvosilag/tudományosan NEM betegség, egyszerűen "életstílus".


Azért gondolj azokra (többség általában), akik nem támogatják ezt, és legalább egy fürdőköpenyt kapj magadra, ha csengetnek. Attól, hogy téged nem zavar, mást még meglephetsz.


>Place<

2010. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Ha lány akkor küldj magadról képet, szeressssük a nem szégyenlős lányokat :)
2010. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ígyvan.. :)
2010. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy az is elég ha elmondod h hol lax! szívesen becsöngetek bármikor, napjába többször is XD
2010. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem szégyellem a meztelenséget,sőt engem izgat is ha meztelenül vagyok és egyáltalán nem zavar ha megnéznek.

Mutogatni viszont szándékosan sosem mutogatom magamat,mert nem mindenki értékelné. Ahol viszont lehet és szoktak is meztelenkedni ott én is szívesen teszem.

2010. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nagyon szégyenlős vagyok.pedig nem vagyok csúnya.
2010. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nics nálatok vmi házimunka, szívesen elvégzem ha közben otthon vagy.
2010. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, aki teljesen elégedett magával.
2010. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elég nagy baj, hogy az van belénk nevelve, hogy szégyellni kell a meztelenséget és csak a tökéletes alakú embereké a világ. Ki mondja meg mi is az a tökéletes alak...
2010. máj. 4. 08:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szégyellek kivéve barátom előtt nem!
2010. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!