Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyire jó elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyire jó elvált apukának lenni?

Figyelt kérdés

2x vált gazdag 45 éves férfi, mindkét nőnél egy-egy gyereket hátrahagyva.

Amennyire tudom azért néha tartja velük a kapcsolatot. Ja és a legutóbbi feleségétől még nem vált el, mert még szereti.

Közben fűvel fával csalja, a legutóbbi szeretője most lett terhes (Aki éppen a legjobb barátnőm is egyben...)

Ez a férfinak nehezen nevezhető lény minden nőt szeret, még a szerető státuszú barátnőm mellett is volt szeretője.

Barátnőm megtartja a gyereket. Persze a hapsinak meg mindegy mennyi felé fizet gyerektartást, mert van miből.

De a személyiségéből kiindulva nem fognak együtt maradni örökké...

Miért jó ez? Miért nem vigyáznak normálisan? Miért jó 3ik elvált feleségnek lenni, meg gyereket szülni egy ekkora nyomoréknak?


Kérem aki érti válaszoljon. Vagy még jobb ha valaki ilyen családmodellben él, mesélje el hogy milyen érzés.



2016. nov. 23. 15:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy a barátnőm 24 éves és pár hónapja vannak együtt.
2016. nov. 23. 15:29
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba szeretetk**vak mindig lesznek, akik onbecsules ugyileg a padlon vannak, es ha valaki szol hozzajuk ket jo szot, mar rakjak is szet, ilyenek szoktak ezeknek a fasziknak szulni.
2016. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem mire jó, de nem vagyunk egyformák. Mindenki más életformát szeret.
2016. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Egyàltalàn nem jo elvàlt apukànak lenni, hogy az eredeti kérdésedre vàlaszoljak...el vagyok szakitva az egyetlen gyerekemtol.

A felvàzolt esterol: ha nem vagy érintett az ugyben, miért is zavar téged, màs hogy éli az életét??

2016. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Miért ne zavarhatna?

A barátnőmről van szó, akivel törődök nyilván. De ha nem lenne is idegesítene, hogy ilyen emberek szaporodnak, ugyanis nekem és a saját gyerekeimnek is ezekkel kell majd egy levegőt szívnia.

2016. nov. 23. 15:34
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szívből gratulálok a barátnődnek... ostoba.
2016. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdezo... nyilvàn baràtnoként torodsz vele. Elbeszélgethetsz vele, elmondhatod a véleményed, de végsosoron az emberek ugyis azt csinàlnak, amit akarnak. Ha meg engeded, hogy kivulàlloként sokàig zavarjon, a sajàt lelki békéd megy rà, ràadàsul, ha hangot is adsz nemtetszéésednek, a baràtnot is magad ellen fordithatod. Take it easy. :)
2016. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

1.Elvált apukának nem jó lenni,mert nagyívben elkerülnek az egyedülálló nők.

2.Ez a fickó értéktelen ösztönlény,de mivel van pénze meg tudja venni a szexet.A szerelmet,tiszteletet,megbecsülést nem,csak a szexet.

3.A barátnőd nem a te gondod.Amúgy valószínűleg tudja mit csinál,megszedi magát pénzzel,a gyerekkel meg örökre megfogja a pasit,élete végéig nyögni fogja a gyerektartást,a barátnőd jövője be van biztosítva,a gyerekével együtt.Erkölcsileg ugyan megkérdőjelezhető az eljárása,de kétségkívűl nagyon okos.

2016. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az életet nem lehet könnyen venni, de lehet ezzel egyedül vagyok...Ha nem lehetne őszinte véleményem, akkor nem lennénk barátnők, hanem bólogatós kutyák. Annak meg semmi értelme.

De nem is az a lényeg, hogy neki mit mondok. Csak számomra érthetetlen ez az egész.

2016. nov. 23. 15:51
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as: elvàlt apukaként nekem nincs gondom partnerkeresésben. Viszont igaz, inkàbb az érettebb kategoria vevo ràm. :)
2016. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!