Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok a magassarkú cipőkről?

Figyelt kérdés

Egy fiú ismerősőm azt mondja, egy lány csak magassarkúban néz ki jól. Szerinte egy nőies összeállítást elcsúnyít egy pl. lapos talpú topánka.

Én speciel nem szeretem a magassarkút (bár az osztályomban mindenki azt visel), rossz hatással van a csontozatra, kényelmetlen stb.

Ti hogy vagytok vele?


2010. ápr. 29. 22:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Akartam írni: 15/L vagyok. :)
2010. ápr. 29. 22:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy nőiesebb stb. de én sem szeretem.Alkalmi cipőknél persze kihagyhatatlan hogy magassarkút vegyek fel...de én tornacipőt viselek :)

15/L

2010. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép és szexi tud lenni,de a lapos sarkú is az ha jó az összeállítás.32F
2010. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egészségtelen. igaz tartást ad és csini leszel meg minden, de nagyon nem tesz jót a ferincnek.
2010. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a balett cipőket nagyon szeretem a csajokon, sőt a tornacipő szűk farival is nagyon jó.

A tűsarkú csak szép vádlihoz áll jól szerintem, az meg nincs minden lánynak.

F/23

2010. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a laposabbat kedvelem. A magassarkú egészségtelen.
2010. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Napi 1-3órát sétálok, mivel bejárós vagyok a suliba csak az edző cipőt vagy egy kényelmesebb szandált tudok elviselni. De még így is csupa vízhólyag és seb a lábam. :(

Cipő találás miatt kész rémálom a nyár.., pedig szeretnék kicsit nőiesebbeket hordani ha nem is magassarkút, abba nem is tudnék menni.

19/l

2010. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem van átmenet a magassarkú és a tornacipő között. Nekem a converse és balerina nagyon nem jönnek be!!! Szerintem ez már nőknek nem való csak kislányoknak. Én egyébként úgy veszem észre azok hordják idősebb korban akik gyerekként nem tudták megszerezni.
2010. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a magassarkú is egészségtelen, ha sokáig azt hordasz nem is tudsz majd másban járni, a tornacipőtől meg a topánkától meg bokasüllyedésed lesz ennyi erővel. Amúgy én egyiket sem szeretem, mondjuk én acélbetkóst hordok, néha tornacipőt, nyáron meg szandált, ami max 2-3 centi magas, mert amúgy is 176 cm vagyok. Jah, vagy sarut, bár attól is lehet bokasüllyedése az embernek:P Mondjuk van ilyen csinosabb cipőm, aminek magasabb a sarka, de utálom, mert iszonyat kényelmetlen. Elképzelni se tudom,hogy lehet benne menni. És szerintem a 10 centi körüli sarok meg nemhogy nőies lenne, de egyenesen randa. 21/L
2010. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én meg szeretem a magassarkút. nem mindennapra...de nem tudnék meglenni nélküle.láw magassarkú
2010. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!