Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivagyok! Mi legyen? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivagyok! Mi legyen? :' (

Figyelt kérdés
Lány vagyok és gimnáziumba járok. Nem gondoltam, hogy ott kötök ki valaha, hogy ijen oldalon fogok segítséget kérni, de gáz van! Beleestem 1,5 éve egy fiúba, aki nagyon helyes, magas, jófej, szóval tökéletes. Az az érzésem, hogy talán (TALÁN) szeret barátilag, de nem vagyok benne biztos. Amikor hazaérek a suliból kitör rajtam a hisztiroham és sírok egészen estig. És már többször is megfontoltam, hogy öngyilkos leszek, de a szüleim miatt nem akarom ezt tenni. Sokan mondják, hogy ez nem ér ennyit, meg hogy haggyam a francba, de egyszerűen nem megy! Vallamit mondjatok! Tippet, hogy hogyan felejtsem el, vagy hogy hogyan szeretne engem?
2010. ápr. 29. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocs, ez komoly?
2010. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát sztem foglald el magad olyan dologgal amit szivesen csinász. pl táncolj, sportolj, lovagolj, ússz, járj discoba, koncertekre, ami jólesik. Kort nem írtál de hidd el hamarosan másképp fogod látni a dolgokat. Öngyilkosságot meg ne emlegess.. nagyon nem vicces. örülj hogy élsz. Más tolókocsiban meg vakon él és ragaszkodik az életéhez akinek eg megvan mindene nyavalyog és boldogtalan... na szal állj a sarkadra :)
2010. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, drágák vagytok, és próbálom majd elfelejteni. Egyébként volt aki kérdezte, hogy mondtam-e már a fiúnak. Igen, mondtam és tudja. Köszi még egyszer és talán sikerül...
2010. máj. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!