Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivagyok! Mi legyen? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivagyok! Mi legyen? :' (

Figyelt kérdés
Lány vagyok és gimnáziumba járok. Nem gondoltam, hogy ott kötök ki valaha, hogy ijen oldalon fogok segítséget kérni, de gáz van! Beleestem 1,5 éve egy fiúba, aki nagyon helyes, magas, jófej, szóval tökéletes. Az az érzésem, hogy talán (TALÁN) szeret barátilag, de nem vagyok benne biztos. Amikor hazaérek a suliból kitör rajtam a hisztiroham és sírok egészen estig. És már többször is megfontoltam, hogy öngyilkos leszek, de a szüleim miatt nem akarom ezt tenni. Sokan mondják, hogy ez nem ér ennyit, meg hogy haggyam a francba, de egyszerűen nem megy! Vallamit mondjatok! Tippet, hogy hogyan felejtsem el, vagy hogy hogyan szeretne engem?
2010. ápr. 29. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nehéz dolog, tudom mit érzel.

Ilyenkor csak az segít ha jön valaki més, legalább is velem mindig az aktuális barátom feledtette az előzőt.

Hogy most mit tudsz tenni? Csak annyit, hogy próbálsz nem gondolni rá és nyitott szemmel jársz. Csak ennyit tudok tanácsolni. :/

2010. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mondok neked: az a gáz hogy minden tini átesik ezen

énis átestem énis bőgtem estig

3 éven át

rájöttem hogy ez gáz. mégis miért? ez az élet rendje

meg kell tanulnod hogy csalódsz mivel nem fog összejönni

hagyad a fenébe és ezt tudom hogy könnyű mondani de én nehezen túlestem rajta és 22 évesen boldog kapcsaolatban élek valakivel már 2 éve :)

sok boldogságot, nem érdemes vele foglalkozni ;)

2010. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan esnek ebbe a dologba bele, h a tökéletes pasit akarják, aki ott van állandóan a szemük előtt, de nem jön össze. (én is átéltem, tudom milyen szörnyű és gyötrelmes, és én sem szenvedtem kevés ideig. Az öngyilkosságot, meg ezeket nagyon gyorsan felejtsd el, mert ez NEM MEGOLDÁS!

Szerintem felejts! Nagyon nehéz lesz, és hosszú idő, de ez a legkézenfekvőbb dolog, jobb annál, minthogy még jópár hónapig/évig vágyakozz, (nemtudom, mi helyzet, de talán reménytelenül).

Próbálj meg minél kevesebbett találkozni vele, vagy legalább, hogy kevesebbet lásd. Szemelj ki valami másik srácot, úgy könnyebb lesz kiszeretni.

Hajrá!

16/L

2010. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért akarsz öngyilkos lenni, mert van egy fiú aki tetszik neked? Érdekes. Másfél az sok idő, én már utalgattam volna elég erősen, senki nem szeret pofára esni, pl engem is csak ilyennel sikerült végre felkapnia X-nek, hogy meghívatta magát vhova, akkor már feltünt, hogy nem csak kedves velem :)

Az öngyilkosságokra meg nézz meg az 1. és 2. fűrészt, hátha kicsit megformál lelkileg.

17/f

2010. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 haggyámán ***** válasza:

Beszélned kell vele.


Igen, lehet hogy visszautasít, de akkor könnyebb lesz a felejtés, bár fájdalmasabb is. Én is voltam feleslegesen 1 évig szerelmes, tudtam is hogy nem lehetséges.

Az érzelmeid ellen nem tudsz tenni, nem lehet egyszerűen elfelejteni, főleg ha ennyi ideje szereted.

Azt az öngyilkosságot meg azonnal felejtsd el, az a lehető legrosszabb választás, nemcsak hogy elveszít a családod, barátaid, de még csak elérni se érsz vele semmit.

2010. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel magadra a figyelmét, öltözz csinosan, csak azért ne legyen kint mindened.. :D

Észreveszed, hogy szeretne közeledni akkor beszélj vele vagy hívd el valahová. Minden jót!

2010. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tudom mit érzel, én is így vagyok 1 éve már - nagyon vágyom rá, de nem szeret úgy, ahogyan én szeretném

Amúgy Te már mondtad neki? lehet hogy tetszel neki...mindenesetre 1 próbát megér, ha ezzel megnyugodnál

2010. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ThodEE GoD ***** válasza:
61%
Sztem halj meg, az legalább biztos, és 1el kevesebb hisztis pics@ lesz ezen a sz@r helyen
2010. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
valld be, barátságra lehet építeni a szerelmet
2010. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miLYen oldal?
2010. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!