Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyuros borfejuek, es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyuros borfejuek, es a szalkas pawak miert nem panaszkodnak sohasem nohianyra?

Figyelt kérdés
Erzekeny ,kicsit testesebb pasi vagyok,a nok mindig elkuldenek ,ha udvarlok nekik,amig a kigyurt izmos es bunyos kopasz sracok ,es a szalkas pawak utan meg futnak a nok. A kigyurt kopasz ismeroseim utan sokszor meg a nok harcolnak,egy bekesebb es cukibb mackos pasi utan meg nem nagyon. :( Ugy remenykedtem mikor irtak a netes forumok,hogy a nok szeretik a masszivabb sracokat,de a valosagban,csak a szepfiuk,meg az alfahim izmos kopasz izomagyuakert rajonganak! Mi a baj egy macis pasiban nem elegge pasis nektek holgyikeim? :(

2016. nov. 4. 02:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

A szálkáska között is van olyan, aki szerencsétlen. Gyk-n nem egy ilyen kérdést olvastam.


Amúgy meg gyanítom, hogy te is szelektálsz ismerkedésnél, és ha csak olyannal találkozol, aki a gyúrósak után fut, akkor valszeg te lőttél be egy olyan típust a nőkben, akiknek nem tetszik a túlsúlyos test. Ismerek pár ilyet, rinyál, hogy egy nőnek se kell, de ő sem a duci, kövérkés lányhoz meg a nem szép bőrűhöz megy oda, hanem az általa átlagosnak titulált szép lányokhoz... aki vékony, edz... hát az már életvitelileg sem fog hozzád passzolni, mert ő sportos és aktív, te meg nem vagy az.

2016. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Akkor gyúrd ki magad és vegyél egy borotvát, probléma megoldva.
2016. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
63%
Csak annyit mondok, hogy fúj..
2016. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan tested van mint a linkelt gifen, akkor te nem mackós vagy, hanem túlsúlyos.

A mackós akin mondjuk 10-15 kg felesleg van.

2016. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem mackós - a párom +6-7-tel az -, hanem masszívan kövér, de ne érdekeljen.

Egyébként nekem nem vonzó a csüngő háj, már ne is haragudj - a vele járó egészségi problémákról nem is beszélve.

2016. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
59%
Valóban inkább az izmos kopasz izomagyúakért rajonganak, és nem a hájfejűekért.
2016. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ugy remenykedtem mikor irtak a netes forumok,hogy a nok szeretik a masszivabb sracokat"


A dagik nem masszívak, a zsírnak nincs tartása, csak utazik. :D

2016. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
#17 kicsit mackos vok :(
2016. nov. 7. 17:51
 19/36 anonim ***** válasza:
Én meg kopasz vagyok,csak nem vagyok kigyúrva. Bár szerencsére vékony (átagos testalkatú vagyok
2016. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak is a formás, csinos, nőies lányokon akad meg a szemük, mi nők sem vagyunk ezzel máshogy, nincs ezen mit csodálkozni.
2017. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!