Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a nők, amikor ők is ugyanezt csinálják?

Figyelt kérdés
Panaszkodnak hogy elhíztak és már nem törődik úgy velük a férjük mint régen, hogy "csak azért vett el, mert jól néztem ki" típusú mondatokat mondanak. Pedig közöttük is sokan vannak, akik az alapján választanak férjet maguknak, hogy az adott férfinek mennyi pénze van. Szerintem ezzel sincs semmi gond, csak akkor ne panaszkodjanak azon, hogy ha már nem néznek ki olyan jól mint régen, akkor elhanyagolják őket. Persze vannak olyan férfiak is bőven akik a személyiségük miatt vesznek el feleségül egy nőt, mint ahogy olyan nők is szép számmal akadnak, akik nem csak két lábon járó bankautomatának nézik a férfiakat. De ha ő a pénzéért ment hozzá csak az általa választott férfihoz, hogy jó körülmények között élhessen, esetleg dolgozni se kelljen neki, de akkor meg ő azon ne sírjon, hogy a férfi meg csak a szépségéért vette el a nőt. Szerintem mind a kettő igazságos, és érthető érv, vagy egyik sem? Mi a véleményetek erről?

2016. szept. 23. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert egy hülye 3.14csa mind.
2016. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Hány ilyet ismersz? Kettőt?
2016. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Mióta szentírás az, hogy egy nőnek el kell hagynia magát, vagy meg kell híznia?Nőként mondom, hogy adnunk kell magunkra, azon meg nem károgni, miért vett el, én miért mentem hozzá.

Mert szerettük egymást, szeretjük a mai napig is, minimum tiszteljük egymást meg akkor azzal, hogy az évek múlásával nem válok egy lestrapált tehénné.

2016. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Engem a házam miatt vett el, mégsem szeretkezik velem :D
2016. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek erről?"


kettős mérce

2016. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Molnár Úr!


Az őn teóriája csupán néhány százalékban helytálló...

-legtöbb esetben téved.

A házasság megfelelő alapja a kölcsönös bizalom...

Ehez hozzátartozik a változások elfogadása is.


A húsz évvel ezelőtti ház sem új már, fel kellene újítani.... (Karban kell tartani. )

Na már most a női test sem működik máshogy... -Karban tartás +újítás.

-Ugye ez is pénzbe kerül!

De az a férj aki hosszútávon fitt szexistennőt szeretne, úgy, hogy az a gyermeki anyja plusz jó szakácsnő" és cukrász",stb...az a férfi nem sòher ám!

A lestrapált nők, nem megfelelő férj melett élnek, mert sok olyan van aki az asszony fizetésének elköltésébe is bele szól.


Jómagam egységben élek egy megfelelő társsal szépen "konzervált"testben és érző lélekkel. De egy tahó mellett talán én is lesttapált lennék - mondjuk igénytelen soha.

2016. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettős mérce, Kérdező. Ha én félek, az óvatosság, ha más fél, az ugye már gyávaság :DDD
2016. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!