Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké, most akkor mi van? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, most akkor mi van? Az a gáz, ha valakinek kevés, vagy ha több kapcsolata volt?

Figyelt kérdés

Pl én 21 éves vagyok és most van a 3. barátom. Egyik csoporttársam azt mondta, hogy jó kevés pasim volt eddig, itt gyakorin meg ugyanezért leri bancoztak...

Ha megkérdeznek valakit, hogy hány kapcsolata volt, általában mond egy jó nagy számot, a filmekben is, az életben is, de 1-2 ember szerint az a normális, ha az első az utolsó.

Sokan azt is kapcsolatnak számítják, ha lesmároltak valakit egy buliban, de vannak, akik ha ezt is beleszámolnák, 30-40 jönne ki, de komoly kapcsolatuk csak pár volt, és ha ezt elmondják valakinek, nem hiszi el, hogy ilyen kevés...


Mi az igazság?


2016. nov. 2. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Az igazság az, hogy baromságokkal foglalkozol, ami nem is lenne gond, ha minket nem fárasztanál vele. Megfelelési kényszered van, ennyi. Ki nem szarja le, hogy ki mit gondol? N
2016. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se gáz, a gyakorisokra ne figyelj, ők mindenkit leribiznek, mert fáj nekik, ha valaki merészel rajtuk kívül másokkal járni.
2016. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik se gáz ha az illető nem érzi annak.
2016. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Itt gyakorin tényleg mindenért ler_bancoznak. :D Iszonyat prűd és maradi népség. Valójában csak iligyek.
2016. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha tobb kapcsolaton is tul vagy. En szemely szerint azt tanacsolnam, hogy bizonyos szabalyokat tarts be: ne legyen egyszerre tobb pasid ergo ne csalj meg senkit, ha valaki csak kalandra kell tudasd vele es ne vezesd felre, mindig vedekezz es ne szexelj egy tarsasagban tobb ferfival is mert akkor tenyleg leleszel ribizlizve. A harom szerintem nem sok, foleg hogy a mai fiataloknak (tisztelet a kivetelnek) sokkal tobb van mar joval fiatalabban, szoval szerintem hagyjon hidegen ha valaki emiatt a szajara vesz teged.
2016. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd azért készpénznek, amit élőben mondanak neked. Sokan csak be akarnak vágódni a másiknál, és ezért nyugtatgatnak ebben a témában. Ha férfiról van szó, még az is belép a képbe, amikor egy ribi ilyet kérdez, hogyha teszi neki a szépet, akkor hátha lefekszik vele is. Amúgy ribinek gondolja ő is. Tőlem is kérdeztek már ilyet, bár nem akarok bevágódni, de nyilván moderálom magam élőben, pláne, ha lánybarátról van szó, akit nem is akarok megbántani. Ez a három még szerintem az elmegy kategória egyébként.
2016. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod a tipikus, van sapka a fején vagy nincs sapka a fején.
2016. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel mindenkinek mások a preferenciái, ezért ugyanazon tulajdonság egyeseknél vonzó, másoknál taszító is lehet. Pl. én dohányos vagyok, és valahol számomra vonzóbb egy ugyancsak dohányos nő, mivel így nem kell szégyenkeznem előtte. De a te témádban is lehet egy jó példa: én egy perverz disznó vagyok, tehát számomra inkább vonzó egy ribizlisebb beállítottságú lány, mint egy konzervatív, szolid lány, hiszen utóbbival vajmi kevés esélyem mutatkozik arra, hogy valaha is együtt élvezhessük egymás perverz vágyait. Teccikérteni? Ami nekem bejövős, az másnak fúj! :)
2016. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!