Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek kapcsolata INTJ-vel? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés

INTJ személyiségek milyenk párkapcsolatban? Milyen velük együtt lenni? Hogyan kezelhetőek?

Mind a két nem tapaztalatai érdekelnének, de az INTJ nőkkel való viszon jobban.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 28. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Imádják, ha a hajukba élveznek.
2014. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én INTJ vagyok, a másik fél szempontjából nem tudom, ez hogyan jön át, de én így vagyok egy kapcsolattal: türelmes vagyok, nagyon, rengeteget tudok várni arra a bizonyos személyre, szinte mindent eltűrök, a végletekig elmegyek azért, akire szükségem van (de ha egyszer robbanok, akkor menekülj, mert mindent a fejedre borítok), keveset beszélek az érzéseimről (szinte soha, vagyis: ne várd tőlem, hogy úton-útfélen bizonygassam, hogy szeretlek, társaságban ölelgesselek, flörtöljek, ésatöbbi), eléggé zárkózott vagyok még a szerelmem előtt is, néha elérhetetlennek tűnök, máskor meg rávetem magam, hozzábújok és nem bírom elengedni. Szeretek a párommal az élet fontos dolgairól beszélni órákon keresztül, a hétköznapi egyszerű fecsegéseket gyűlölöm. A másikat sosem akarom irányítani, megmondani, hogy mit csináljon, meghagyom neki a szabad teret (bár be kell vallanom, ha kell, rendkívül jól tudok manipulálni), cserébe elvárom, hogy ő sem tapadjon rám; és a legfontosabb, hogy akivel kapcsolatban vagyok mindig (!) ugyanúgy viszonyuljon hozzám, mivel a szociális képességeim gyengék, nagyon nehezen érzékelem a másik jelzéseit, ezért nem bírom hová tenni, ha egyszer kedves velem, egyszer meg észre se vesz (tehát legyél mindig nyílt, mondd a szemembe, ha valamit szeretnél, ne nekem kelljen találgatni, mert attól csak stresszes leszek). Nem vagyok gyanakvó, féltékeny típus, mivel ha valakit kiválasztok (amit hosszú "megfigyelés" előz meg), akkor abban teljesen megbízom. A páromra én úgy tekintek mint egy csodára, mert a legtöbb ember utál, vagy furcsán viszonyul hozzám, de aki képes elviselni a gyakori hallgatásomat, szokatlan viselkedésemet, néha az őrült dolgaimat, amellett kitartok sokáig. És a legfontosabb: őszinteség, hogy egyértelműen elmondja a párom, mit szeretne tőlem (mint említettem, az emberekkel nem igazán tudunk rendesen kommunikálni, tehát kell a segítség.) Nagyjából ennyi, ez rám igaz, nem tudom, hogy más INTJ-k hogy "működnek". Remélem, segített kicsit. 20/L
2014. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!