Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként bejött valaha, ha ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként bejött valaha, ha ti kezdeményeztetek?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődni szeretnék, hogy én voltam-e a béna, aki nem épp megfelelő alanyoknál próbálkozott, és ez akár elsülhet jól is, vagy tényleg van abban ráció, hogy az a férfi keres, aki akar valamit?


Persze két teljesen idegen embernél szerintem nincs gond, ha a nő is küldi a jeleket, kedves, keresi a férfi társaságát, sokat mosolyog rá stb. De most arra az esetre gondolok, ha ezen már túl vannak, és meg van a nő elérhetősége.

Nekem ennél a pontnál, ha én írtam az illetőre, komolyan mondom 10/10 tojt a fejemre (=udvariasan koccolt), hisz nyilván nem unatkozott épp. Csak akkor sült ki valami a dologból, ha ő keresett engem, hívott randira.

Van erre ellenpélda, hogy azért kezdődött el valami, mert a nő tette oda magát és megérte?

(Ismerek két olyan esetet is, ahol a nő a határozott és a férfi kb. akkor ül le, áll fel, ha "ráparancsolnak", de ilyesmire nem vágynék.)


2016. okt. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bejött, randira nem én hívtam ugyan a páromat de a beszélgetést én kezdeményeztem, ezt követően hívott el kb azonnal.
2016. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez nálad véletlen, nem hiszem, hogy általános lenne

ha én mutattam eddig bármi kis érdeklődést is egy pasi iránt, az azonnal vette a lapot

2016. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is bejött a dolog. Párommal én kezdeményeztem az ismerkedést, de utána ő is keresett, randira hívott és így alakultak a dolgok. A múltban is volt erre példa.

Azért általánosságban lehet érezni, ha egy férfi vevő rád, és abban az esetben nem hiszem, hogy probléma lenne, ha a nő kezdeményez. Persze volt olyan is, hogy nem voltak rám vevők (bár nem túl gyakran), olyankor hanyagoltam az illetőt és kész. Nem különösebben reagáltam túl, és nem is akaszkodtam rájuk feleslegesen.

2016. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!