Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik.2x felkért táncolni.Ha elmegy mellettem köszön.Sokat néz,viszont félek,hogy csak leégetném magam azzal ,hogyha bevallanám,hogy szeretem.3 évvel idősebb nállam.Amúgy biztos tudja már,hogy szeretem de na...Mongyam meg neki szemtől szembe?Vagy mit csináljak mást?
2010. ápr. 25. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NE!!
2010. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne vallj egyből szerelmet neki, szerintem hívd el randizni, aztán mond el neki, hogy kedveled....
2010. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amíg nem tudod leírni h mondjam addig ne menj oda hozzá
2010. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért kért fel táncolni, mert esküvő volt és muszáj volt/fogadtak a haverjaival. azért köszön, mert udvarias. igen, tényleg leégetnéd magad. sőt már le is égetted: nállam egy l-el van. szájból szájba mond meg neki. másként is lehet: ágyéktól szájba
2010. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pedig olyan jókat szórakozunk mindig és annyit bókol és már rengetegszer célzott arar ,hogy majd a baratnője leszek...
2010. ápr. 25. 19:12
 6/14 anonim válasza:
Semmi esetre se mondd meg neki! Ne hívd el sehova, ne csinálj semmit! Ő a férfi, lépjen csak ő. Mellesleg azt írtad, hogy jól elvagytok, és hogy Ő kért fel táncolni kétszer, meg néz. Ez azt jelenti, hogy bejössz neki - jó esetben. Rossz esetben csak szórakozni akar. Várd ki, mi lesz a vége, ne tedd tönkre az egészet azzal, hogy megalázod magad előtte és magad előtt is. Ha igazán tetszel neki, lépni fog. Ha nem, akkor meg sem érdemel.
2010. ápr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

15/F sztem beszélgess vele,és próbáld ráterelni a témát a szerelemre,meg kérdezgess,hogy van e szimpátiája,vagy szerelme,vagy barátnője,vagy valami.

Én még Tavaly ugy mondtam el a csjnak,hogy tartozom neked egy vallomással...de nekem nem jött össze.Reméle neked sikerül:D!

2010. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
SEMMIKÉPP NE VALLJ NEKI SZERELMET!!!!!!!!!
2010. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb célózgat arra, hogy barátnője leszel húzd el a témát.

Szerintem hívd el randira(:

2010. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok és semmiképp ne vallj neki szerelmet csak úgy szemtől szembe
2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!