Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallani levélben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallani levélben nem elavult dolog?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a minap írtam egy verset, egy lánynak, persze nem adom oda, de akkor is felmerül a kérdés: nem maradi ez egy kicsit?


Itt a vers, ha érdekel valakit:


Még szeretlek…


Ismeretlen kettősséged

Felejtetlen élményt nyújtott.

És a fiú, na mit tehet,

Valljon neked szerelmeset?

Mert te adsz hát indokot.


Folyton-folyvást, meg nem állva,

Vagy így, vagy úgy kopogtattam,

De csukva volt szíved zárja,

Vas lakatot tettél rája,

Így az enyém egyedül van.


A kérdések jöttek, jönnek,

Majd a fiú nagyot sóhajt:

Lepergett már minden ötlet,

Kifogások is elültek,

S átvette, mit egykor akart.


Lehet össze… hm, össze-vissza…

Remények és ígéretek…

Elmém ekkor sose tiszta –

A kémia levét issza;

Nos, bevallom: még szeretlek.


2011. jún. 17. 17:31
 1/7 anonim válasza:
ha tetszel a lánynak, akkor még simán lehet valami:)
2011. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem magamra gondoltam a kérdésben, csak úgy általánosságban, de azért köszönöm válaszod.
2011. jún. 17. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
elavult ráadásul szánalmas
2011. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Függ a csajtól, bár tény, ma a többség (helytelenül) gáz tartja. szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy fiú az érzéseit papírra tudja vetni, főleg versben.

Küld el neki postán, feladó nélkül. :) Ha van közös ismerősötök, lehet, hogy a reakcióját is megismered. Hátha bejön neki az ilyen romantikus dolog.

2011. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gúnyolódásból küldenek egy ilyen levelet és tetszik az illető, akkor nagyon meg tudja dobogtatni a szívemet:)
2011. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elavult dolog, de az csak attól lett az, mert manapság az interneten pillanatok alatt kommunikálunk, így ez egy egyszerűbb módja ennek. De ez nem jelenti azt, hogy ez rossz dolog. Sőt én örülnék ha a páromtól levelet kapnék, szerintem nagyon szép dolog.
2011. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem értékelné a lány, hidd el! Más lenne, mint amit "megszokott". Ha nem akarod neki odaadni személyesen, hagyd olyan helyen, ahol megtalálja. Ha meg találkoztok, kérdezd meg tőle, hogy tetszett-e neki?

Ez a szerelem levélben hát igen, egy kicsit maradi, sztem is. De ha jobb nincs, hát marad ez. Attól még átjön az érzés, hogy nem szóban mondod el, csak mi van a folytatással? Egy szerelmi vallomás után minimum a csók, nem? Azt hogy lehet levélben átadni, érted nem? :-) De ne aggódj nagyon, mert a viszonzott szerelem olyan valami, ami utat tör magának akkor is, ha bénák a felek :-)

2011. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!