Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok formás lábú fiú nem akar felvenni sem feszes farmert, sem rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért van az,h nagyon sok jó csaj nem akar egy átlagos kedves sráccal járni,csak a bunkókkal?XD
2010. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Igen ezt kérdeztem egy hónapja a barátomtól tegnap az apámtól!Mind2 válasza az volt hogy "mert csúnya ....(ki mit mondott)lába van...:S Meg hogy az nem annyira férfias..Sztem qrva jól áll nekik a rövid naci a 3/4es farmer ..jó a testhez áló naci már télleg b.zis:D
2010. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

Feszülős nadrág??? Férfira??? A b*zik esetleg. Ne viccelj már, hogy néz az ki... Az már mindennek a teteje lenne, ha az lenne az új divat. Tiszta szégyen lenne. Én tuti, hogy nem követném ezt a divatot.

Rövidnadrágot meg azért nem vesznek fel, mert szőrös a lábuk. Bár az nem szégyellni való, mert az férfias. Egy férfi teste legyen szőrös. Persze pénisz körül nem ajánlatos szerintem. :D

2010. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rövidnadrágban napoztunk és egy lány rám szolt: "Kint van a fél farkad".

Hát,ha tudta volna, hogy az egész.

Na azóta..

2010. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Thurston ***** válasza:

"Egy férfi teste legyen szőrös. Persze pénisz körül nem ajánlatos szerintem."


Egy bzis és undorító divatot mégis követsz ezekszerint...


23L

2010. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert b*zis :D És szerintem nagyon gáz.
2010. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert kényelmetlen.
2010. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Feszülőset azért nem, mert a többség hál' Isten tisztában van vele, hogy iszonyatosan b.uzis... Rövidnadrághoz meg még tán hideg van :D


De nekem olyan ismerősöm is van, aki a fejébe vette, hogy neki túl szőrös a lába és csúnya >_> ami persze egy hülyeség de mind1

2010. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele hogy a feszülős gatyát a legtöbben b.uzisnak mondják, és ha ennyien állítják akkor lehet is benne valami. A divatot is lexarom magasról, hányingerem van tőle hogy mindenki ugyan úgy néz ki. Én ennek ellenére hordom, mert nekem tetszik, és jobban érdekel ez, mint mások véleménye. Nekem ez tetszik, ez van, persze nem csak ilyet hordok. A rövidgatyát viszont nem szeretem. Valahogy nem illik hozzám. Én jobban szeretem a hosszú nadrágokat, nyáron max vékonyabbat veszek fel, de rövidgatyát semiképpen.
2010. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Mert b*zis..arról nem is beszélve, hogy szűk nadrágot hordani fiúknak egészségtelen is...nem tesz jót a heréknek ha egész nap szorítja valami...pff...
2010. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!