Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Férfiak! Nektek az jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak! Nektek az jön be ha egy lány minden nap most hajat, vagy ha 2-3 naponta?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem oly mindegy, csak ne legyen elhanyagolva.
2016. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A mindennapos hajmosás nagyon egészségtelen.

Nekem hosszú és nagyon dús hajam van. Nagyon sok idő, mire szépen minden ápolószert végighasználok, nem beszélve a száradásáról. Eleve kedvem sincs ehhez minden nap, ráadásul felesleges is. 3-4 nap untig elég.

2016. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Hetente egyszer mosom a hajam, de maximum 5 naponta, ha nagyon muszáj. Szerintem hajfüggő, hogy kinek mennyi kell, de inkább a jó módszer a lényeg, kizárt, hogy a napi hajmosás normális legyen (főleg egy hosszú, dús hajú lány esetében).
2016. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akiknek dús a haja könnyen beszélnek. Nekem vékony szálú és nagyon gyorsan zsírosodik, így kénytelen vagyok minden nap hajat mosni, ha nem teszem csak összekötve tudom hordani, de akkor is olyan, mintha egy hete nem mostam volna meg, így csak otthon lehet bevállalni.


Pasit még nem találtam, akit ez zavarna, nem igazán érdekli őket még jól nézel ki.

2016. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én ilyet nem szabok meg. Sztem az ő dolga, ő tudja, mikor kell/hányszor kell. Am nem zavar o.o
2016. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Titusztitusz ***** válasza:
A 2-3 naponta mosott haj...
2016. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!