Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Férfiak! Nektek az jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak! Nektek az jön be ha egy lány minden nap most hajat, vagy ha 2-3 naponta?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 17:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*nap MOS
2016. okt. 6. 17:14
 2/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
79%
Minden nap nem túl egészséges, nemde?
2016. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem tudják mi a különbség, ahogy a sminknél sem.


Szebb, előnyösebb a frissen mosott haj, de állítólag nem egészséges.

2016. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Én is minden nap mosok. Nem értem mi a kérdés lényege.
2016. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Naponta mos hajat, nem sokáig fog bejönni. Azt, igen csak megsínyli a haj, hajhagymák. Utána, keresni kell egy olyan nőt, akinek még oké a haja.
2016. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges minden nap! Ne legyen ápolatlan. Ennyi
2016. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem jön be, mert nem egészséges, nem tesz jót a hajnak, és én imádom a selyem bársony szép sörényeket.
2016. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Egészségügyi vonatkozásaitól eltekintve, ha nem lakunk együtt, akkor felőlem minden nap moshat hajat. Ha együtt élünk, akkor feltehetően az idegeimre menne a napi hajmosás, iszonyú sok időt tudnak a csajok ezzel elpepecselni, főleg ha hosszú a hajuk...
2016. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felesleges minden nap megmosni, sokkal többet árt, mint használ. :) Bőven elég 3-4 naponta megmosnia. Nem hiszem, hogy annyira zsíros lenne hamar, hogy így tegyen. Mondjuk én férfi vagyok, hetente 1x mosok hajat, mert hálistennek nem zsírosodik, nem korpásodik.
2016. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hosszu hajam van es kb 5-10 perccel hosszitja meg a hajmosas a zuhanyzast. Meg nem kell vegig mellette lenned es varnod ahogy vegez, lol, mi lehet kiakaszto azon ha a masik hajat mos :D
2016. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!