Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem merek bemenni dolgozni!

Figyelt kérdés
A főnököm március utolsó hetében minden előjel nélkül megcsókolt. Én "ijedtemben" viszonoztam, de több nem történt. Nagyon kemény, erélyes ember, nagy tekintéllyel és a gyerekei is sikeresek. (skorpió, akinek ez mond valamit) Azóta nem láttam, mert Brüsszelben volt, és egész nyugodtan éltem a világomat, de hétfőn már megint lesz. Szerintetek vegyek ki szabadságot, nem merek vele találkozni, megint négyszemközt maradni (ennek legfőbb oka hogy azért nekem is tetszik (decsak a csók óta), de nem akarok bonyodalmakat, házinyúl.. igy inkább elfelejtem félek, de ugyanakkor vágyom is az ismétlésre). A kollégák semmit sem tudnak, csak a z LB-nek mondtam el. Már másnap megbántam, hogy hagytam magam, nagyon nem akaródzik vele összefutni...Ráadásul azóta a munka is nagyon nehezen megy.
2010. ápr. 24. 18:01
 1/4 Levendula05 ***** válasza:
Először is azt kellene eldöntened, hogy akarsz-e tőle valamit vagy nem. Ha nem, nézd levegőnek, ha kettesben maradtok és próbálkozik, hárítsd el udvariasan, hogy köszönöd a közeledését, de részedről tárgytalan. De már megmagyarázni nem vagy köteles...
2010. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha meg kívánod, bonyolódj bele oszt uccu neki.

csak nehogy rácsesszél, ilyenkor általában a nő húzza a rövidebbet, de nem biztos ám és ne éld bele magad, hogy esetleg el is vesz majd feleségül.

szóval te döntésed :)

2010. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önuralom is van a világon! Ha nem vagy szajha,akkor ne bonyolódj ilyesmibe. Ha a felesége megtudja, vagy a pasas rádun,akkor egy kis viszony nem fog vígasztalni a botrányért. A kollegák véleményéről nem is beszélve. Az ilyesmi nem szokott titokban maradni.
2010. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem menekülni kell, hanem szembe nézni a problémákkal. Menj be emelt fővel dolgozni, mintha mi sem történt volna. Viselkedj természetesen, úgy, mint a csók előtt. Kitartás, önerő, önbecsülés.

Az meg, hogy tetszik és magyarul rá vagy gerjedve... Nem épp egy kellemes dolog. Ne felejsd el, te is írtad. Házinyúl.

Kikezdenél vele, te esnél pofára. Lebukhatnátok a felesége előtt. Vagy szexuális kapcsolat után fogja magát és kirúg téged, azzal a felkiáltással, hogy nem tud tovább együtt dolgozni veled...

Ezt te se akarod, ugye? Ebben a mai világban.

Ha rád mászna, mondd meg neki konkrétan, hogy nem. Annál nagyobb az önbecsülésed, minthogy összebújj egy házas férfial, egy több gyerekes apával. Ezt megmondhatod neki.

Sok sikert.

2010. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!