Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Lenézitek, megvetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Lenézitek, megvetitek azokat a nőket, akik csak szexet akarnak Veletek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

egy másik kérdésben megadták erre a tökéletes válasz:

Az a kulcs amely minden zárat kinyit, mester kulcs.

De az a zár amelyet minden kulcs kinyit, az rossz zár.

2010. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 werte ***** válasza:
100%

ma 17:28 - üzenném és küldenék egy felvételt Zámbó Jimmytől:)


Kérdésedre kérdés a válasz.

Ha egy csaj lép félre k*rva, ha egy pasi-hódító.

Én elítélem mindkettőt. Nem normális dolog az tuti. Bár, ha előtte letisztázzák, hogy csak testiség és mindketten egyedülállóak-miért ne? (kinek fáj az?-de előbb-utóbb valaki úgyis többet akar majd...)

2010. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez attól függ hogy az adott lány mondjuk sűrűn cserélgeti-e a csak szexre kellő palikat.

Ha igena kkor a válaszom igen.

27/F

2010. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

úh én már voltam ilyen helyzetben nőként.megismerkedtünk a sráccal és kb fél évig elvoltunk,csókon kívül semmi sem történt.ő nem akart kapcsolatot,én meg hülye módon sosem mondtam neki h én szeretnék.zavarta,hogy ha csak ilyen kötetlen a kapcsolatunk,akkor mért nem fekszem le vele,és mért vagyok ilyen álszent.aztán amikor már rengetegszer megbántott,és úgy éreztem hogy nem érzek már iránta semmit,csak testi vonzalmat,akkor lefeküdtünk,összejártunk,de akkor sem csak szex volt köztünk.és néha még neki állt feljebb,hogy én őt csak arra használom....aztán egyszercsak összejött egy másik lánnyal.azt mondta h velem a legjobb a szex,de neki most egy "rendes" lány kell.3 hónapig együtt voltak,szakított a lánnyal és másnap már engem keresett h mennyire hiányzok neki és h sajnálja h eddig ezt nem vette észre.mi lenne ha újra kezdenénk.

a férfiaknak semmi sem jó,illetve inkább úgy fogalmaznék,h mindig más a jó nekik.szerintem alapjában véve semmi bajuk azzal,ha egy csaj csak szexet akar,sőt.de akkoris meg kell adni nekik az érzést,hogy ők a férfiak a szexben,ők hodították meg a nőt.még ha ez fordítva is van :)

2010. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Én nő vagyok, de én mélységesen megvetem azokat a faszikat, akiknek a nők sexre kellenek!


És a pasik is ringyók, sőt, a pasik 75% -a ribancfas*z.

a nőknek csak 25%-a az, talán...

2010. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!